Acidman • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Acidman po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Acidman

Acidman

Mar. 31, 2023USA87 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Acidman cały film: Ojciec, córka i tajemnice kosmosu – recenzja amerykańskiego dramatu science fiction

Acidman cały film to amerykański dramat science fiction z 2022 roku, którego reżyserią zajął się Alex Lehmann, a scenariusz został napisany przez Lehmanna i Chrisa Dowlinga. W głównych rolach wystąpili Thomas Haden Church i Dianna Agron.

Zagubiony w kosmicznych tajemnicach – Acidman film online w reżyserii Alexa Lehmanna

Haden Church wcielił się w postać Lloyda, samotnika, którego po dziesięciu latach rozłąki odnajduje jego córka Maggie, graną przez Agron, aby przekazać mu kilka istotnych wiadomości. Komunikacja między nimi utrudniona jest przez obsesję Lloyda na punkcie UFO.

Mroczne tajemnice i nieznane przestrzenie – Acidman online cda odkrywa nowe horyzonty

Fabuła filmu Acidman cda opowiada o Lloydzie, który jest samotnym mężczyzną zamieszkującym dom na odludziu i poszukującym istot pozaziemskich. Jego relacje z córką Maggie są w separacji, a lokalna społeczność przyznała mu przydomek „Acidman”. Pewnego dnia Maggie odnajduje go i skrupulatnie śledzi, aby odwiedzić ojca i przekazać mu ważne wieści. Oboje mają trudności w porozumiewaniu się, czasami sięgając po elementy z przeszłości, takie jak zabawki z dzieciństwa czy pies Lloyda o imieniu Migo, aby podtrzymać rozmowę. Podczas nocnej podróży w poszukiwaniu UFO Maggie zdaje sobie sprawę, jak bardzo pogorszył się stan psychiczny jej ojca.


Znajdź Acidman cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Acidman po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Acidman
IMDb Rating 5.4 425 głosów
TMDb Rating 5.7 3 głosów

Director

Cast

×