After 5 Na zawsze • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film After 5 Na zawsze po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
After 5 Na zawsze

After 5 Na zawsze

Sep. 13, 2023USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje na temat całego filmu After 5 Na zawsze CDA

After 5 Na zawsze cały film cda to dramat romantyczny oparty na powieściach „After Ever Happy” i „Before”. Będzie to piąty film z serii filmów After, który zostanie wydany w Stanach Zjednoczonych 13 września 2023 roku.

Oficjalne ogłoszenie filmu miało miejsce podczas światowej premiery After 4 Bez siebie nie przetrwamy 24 sierpnia 2022 roku. Podczas tego wydarzenia Hero Fiennes Tiffin ujawnił, że produkcja filmu After 5 Na zawsze cda właśnie się zakończyła. W rolach głównych wystąpią ponownie Hero Fiennes Tiffin oraz Josephine Langford.

Obsada w filmie online

  • Hero Fiennes Tiffin jako Hardin Scott
  • Josephine Langford jako Tessa Young
  • Louise Lombard jako Trish Daniels
  • Stephen Moyer jako Christian Vance
  • Mimi Keene jako Natalie
  • Benjamin Mascolo jako Sebastian

Ciekawostki i notatki do filmu After 5 Na zawsze online

To pierwszy film z serii filmów After, który nie ma nowego tytułu. Jednak After 5 Na zawsze cda jest cytatem z epilogu powieści After 4 Bez siebie nie przetrwamy, kiedy Hardin podsumowuje swój związek z Tessą.

Nie jest jasne, czy After 5 Na zawsze cały film jest powiązany z niezatytułowaną kontynuacją lub prequelem bez tytułu, które zostały zamówione w 2021 roku. W wywiadzie dla Reel Talker 5 września 2022 roku Josephine Langford została zapytana, czy kiedykolwiek powstanie kolejny film z serii „After” lub czy wróci do roli Tessy. Odpowiedziała „bez komentarza”, po czym wyjaśniła, że skończyła już pracę nad filmami i uważa, że historia Tessy na razie dobiegła końca.

Rola Josephine w After 5 Na zawsze cda została potwierdzona podczas zwiastuna wypuszczonego po międzynarodowym pokazie „Pięknej katastrofy”, w którym Tessa pojawia się kilka razy w zwiastunie.

Pierwszy zwiastun After 5 Na zawsze lektor pl miał swoją premierę 23 grudnia 2022 roku i zawierał Hero Fiennes Tiffin (Hardin Scott), Louise Lombard (Trish Daniels) oraz Stephena Moyera (Christian Vance). Nowi członkowie obsady, Benjamin Mascolo i Mimi Keene, zostali ogłoszeni 30 marca 2023 roku. Zagrają odpowiednio Sebastiana i Natalie.

Widzowie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych będą mieli okazję obejrzeć cały film After 5 Na zawsze po pokazie filmu producentów After 4 Bez siebie nie przetrwamy cda i Pięknej katastrofy. Pierwsza lista dat premiery, zwiastun oraz oficjalne logo zostały opublikowane 1 maja 2023 roku.


Znajdź After 5 Na zawsze cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć After 5 Na zawsze po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu After Everything

Director

Cast

Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Stephen Moyer isChristian Vance
Christian Vance
Mimi Keene isNathalie
Nathalie
×