Ant-Man i Osa: Kwantomania • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Ant-Man i Osa: Kwantomania po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Ant-Man i Osa: Kwantomania

Ant-Man i Osa: Kwantomania

Zobacz początek nowej dynastiiFeb. 15, 2023USA125 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania online

Cały film Ant-Man i Osa: Kwantomania to film superbohaterski z 2023 roku, oparty na komiksach Marvela, którego głównymi postaciami są Scott Lang / Ant-Man i Hope Pym / Wasp. Film został wyprodukowany przez Marvel Studios i dystrybuowany przez Walt Disney Studios Motion Pictures, jako trzecia część serii Ant-Man po Ant-Man (2015) i Ant-Man and the Wasp (2018), a także jako trzydziesty pierwszy film z Marvel Cinematic Universe (MCU). Reżyserem filmu jest Peyton Reed, a scenariusz został napisany przez Jeffa Lovenessa. W rolach głównych występują Paul Rudd jako Scott Lang oraz Evangeline Lilly jako Hope van Dyne, obok Jonathana Majorsa, Kathryn Newton, Davida Dastmalchiana, Katy O’Brian, Williama Jacksona Harpera, Billa Murraya, Michelle Pfeiffer, Coreya Stolla i Michaela Douglasa. W filmie Lang i Van Dyne zostają przeniesieni do Królestwa Kwantowego wraz z rodziną i stają twarzą w twarz z Kangiem Zdobywcą (Majors).

Najlepsza obsada w filmie Ant-Man 3 Kwantomania

  • Paul Rudd występuje jako Scott Lang / Ant-Man w filmach z Marvel Cinematic Universe. Scott to były drobny przestępca, który stał się Mścicielem. Jego garnitur pozwala mu zmieniać skalę, jednocześnie zwiększając siłę. Po wydarzeniach z filmu Avengers: Koniec gry, Lang stał się sławną postacią i opublikował autobiograficzną książkę zatytułowaną Look Out for the Little Guy, w której opisuje swoją rolę w ratowaniu wszechświata przed Thanosem.
  • Evangeline Lilly gra postać Hope van Dyne / Wasp, córkę Hanka Pyma i Janet van Dyne. Podobnie jak jej matka, Hope otrzymała garnitur i płaszcz Wasp. Pełni ona funkcję szefa Fundacji Pyma van Dyne’a, która wykorzystuje cząsteczki Pyma do działań humanitarnych. W filmie Ant-Man3: Kwantomania bohaterka będzie borykać się ze swoimi słabościami, kontynuując wątki z poprzednich filmów, w których pokazywano jej potężną i zdolną naturę.
  • Kathryn Newton wciela się w rolę Cassie Lang, 18-letniej córki Scotta Langa, która kupuje garnitur podobny do tego noszonego przez jej ojca. Charakter Cassie ma skłonności naukowe i interesuje się starymi notatkami Pyma, a także chce dowiedzieć się więcej o nauce i technologii z Królestwa Kwantowego. Reżyser Peyton Reed chce kontynuować relacje między Cassie i Scottem, które były kluczowe dla poprzednich filmów o Ant-Manie. Wcześniej postać Cassie była przedstawiana jako dziecko przez Abby Ryder Fortson w poprzednich filmach Ant-Mana oraz jako nastolatka przez Emmę Fuhrmann w Avengers: Koniec gry.
  • David Dastmalchian gra postać Veba, przypominającego śluz stworzenia, które żyje w Królestwie Kwantowym. Dastmalchian wcześniej pojawił się w roli Kurta w dwóch pierwszych filmach Ant-Mana.
  • Katy O’Brian wciela się w postać Jentorry, przywódczyni Freedom Fighters, którzy buntują się przeciwko uciskowi Kang’a na społeczności w Królestwie Kwantowym. O’Brian wcześniej pojawiła się jako Kimball w serialu telewizyjnym Marvel Agents of SHIELD.
  • William Jackson Harper gra postać Quaza, telepatę żyjącego w Królestwie Kwantowym.
  • Bill Murray wciela się w rolę Lorda Krylara, gubernatora bogatej społeczności Axia w Królestwie Kwantowym, który ma historię z Janet van Dyne w Królestwie Kwantowym. Reżyser Peyton Reed uważa, że postać Murraya reprezentuje przeszłość osoby, która „zawsze znajduje sposób, by się ponownie pojawić” oraz temat filmu dotyczący tajemnic między członkami rodziny i tego, jak każdy z nich ma na nich wpływ.
  • Michelle Pfeiffer ponownie wciela się w postać Janet van Dyne, żony Pyma, matki Hope i oryginalnej Osi, która zaginęła w Królestwie Kwantowym na 30 lat.
  • Corey Stoll powraca jako Darren Cross / MODOK, były protegowany Pyma, który skurczył się do rozmiarów subatomowych w Królestwie Kwantowym podczas wydarzeń z Ant-Mana (2015) i stał się zmutowaną, ulepszoną cybernetycznie osobą z przerośniętą głową znaną jako MODOK. Scenarzysta Jeff Loveness opisał tę postać jako skrzyżowanie Otto Westa Kevina Kline’a z A Fish Called Wanda (1988) i Franka Grimesa z ósmego odcinka The Simpsons „Homer’s Enemy” (1997).

Produkcja filmu online Ant-Man 3

Plany na trzeci film Ant-Mana zostały potwierdzone w listopadzie 2019 roku, kiedy do projektu powrócili Reed i Rudd. Loveness została zatrudniona do kwietnia 2020 roku, a prace nad filmem rozpoczęły się podczas pandemii COVID-19. Tytuł filmu i nowi członkowie obsady zostali ogłoszeni w grudniu 2020 roku. Zdjęcia rozpoczęły się na początku lutego 2021 roku w Turcji, a dodatkowe zdjęcia zostały wykonane w San Francisco w połowie czerwca, przed głównymi zdjęciami, które odbyły się pod koniec lipca w Pinewood Studios w Buckinghamshire i trwały do listopada.

Kinowa premiera filmu Ant-Man i Osa: Kwantomania CDA

Ant-Man i Osa: Kwantomania miał swoją premierę w Los Angeles 6 lutego 2023 roku, a w Stanach Zjednoczonych został wydany 17 lutego 2023 roku, jako pierwszy film piątej fazy MCU. Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków, którzy chwalili występy (szczególnie Rudda, Majorsa i Pfeiffera) oraz ścieżkę dźwiękową, ale krytykowali historię, scenariusz i tempo. Mimo to film zarobił na całym świecie ponad 470 milionów dolarów.


Znajdź Ant-Man i Osa: Kwantomania cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Ant-Man i Osa: Kwantomania po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania
IMDb Rating 6.4 91,611 głosów
TMDb Rating 6.359 1,105 głosów

Director

Peyton Reed
Director

Cast

Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Evangeline Lilly isHope van Dyne / The Wasp
Hope van Dyne / The Wasp
Jonathan Majors isKang the Conqueror
Kang the Conqueror
Kathryn Newton isCassie Lang
Cassie Lang
Michelle Pfeiffer isJanet van Dyne
Janet van Dyne
Michael Douglas isDr. Hank Pym
Dr. Hank Pym
Corey Stoll isM.O.D.O.K.
M.O.D.O.K.
Bill Murray isLord Krylar
Lord Krylar
×