Asteriks i Obeliks: Imperium smoka • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Asteriks i Obeliks: Imperium smoka po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka

Feb. 01, 2023France112 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Asteriks i Obeliks: Imperium smoka online cda

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film to francuska komedia familijna z elementami przygodowymi z 2023 roku, wyreżyserowana przez Guillaume’a Caneta, który również wcielił się w rolę Asterixa. Jest to piąty film z serii o Asteriksie.

Produkcja filmu online

Główne role w filmie Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cda zagrali Gilles Lellouche jako Obelix, a Guillaume Canet jako Asterix. Tytułowi bohaterowie po raz pierwszy podróżują do cesarskich Chin. Oryginalny scenariusz został napisany przez Philippe Mechelen i Julienna Hervé, a Canet również brał udział w jego tworzeniu. Jest to pierwszy aktorski film z serii Asterix, który nie jest oparty na żadnym z albumów komiksowych o Asteriksie i nie ma Gérarda Depardieu w roli Obelixa.

Zdjęcia do filmu Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cda miały być pierwotnie kręcone w Chinach w 2020 roku, ale zostały opóźnione o rok i przeniesione do Francji z powodu pandemii COVID-19. Budżet filmu wyniósł 72,4 miliona dolarów, a koproducentami są Pathé, Les Enfants Terribles i paryski Tresor Films. Premiera filmu odbyła się 1 lutego 2023 roku.

Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film – streszczenie fabuły

Księżniczka Fu Yi, jedyna córka cesarza Han Xuandi z Chin, ucieka przed buntowniczym księciem Deng Tsin Qin i szuka schronienia w Galii, gdzie poszukuje pomocy u Asteriksa i Obeliksa.


Znajdź Asteriks i Obeliks: Imperium smoka cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Asteriks i Obeliks: Imperium smoka po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Astérix & Obélix : L'Empire du Milieu
IMDb Rating 4.9 2,532 głosów
TMDb Rating 4.9 258 głosów

Director

Cast

Marion Cotillard isCléopâtre
Cléopâtre
Jonathan Cohen isGraindemaïs
Graindemaïs
Ramzy Bedia isEpidemaïs
Epidemaïs
Julie Chen isPrincesse Fu Yi
Princesse Fu Yi
Linh-Dan Pham isL'Impératrice
L'Impératrice
×