Barbie • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Barbie po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Barbie

Barbie

Jul. 19, 2023United KingdomNot Rated
Twoja ocena: 0
9.7 3 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje ogólne na temat całego filmu Barbie 2023

Cały film Barbie 2023 online to amerykańska komedia romantyczna, której reżyserką jest Greta Gerwig, a scenarzystami Gerwig i Noah Baumbach. Film online jest oparty na popularnych lalkach Barbie firmy Mattel, której pomysłodawczynią była Ruth Handler. Barbie cda 2023 będzie pierwszym filmem z serii z akcją na żywo, po kilku animowanych filmach telewizyjnych, które były przeznaczone bezpośrednio na wideo i platformy VOD. W rolach głównych zobaczymy Margot Robbie jako Barbie oraz Ryana Goslinga w roli Kena, a obsada filmu będzie uzupełniona o takich aktorów jak Will Ferrell, Simu Liu, America Ferrera, Ariana Greenblatt, Ncuti Gatwa, Emma Mackey, Alexandra Shipp, Michael Cera, Issa Rae, Kingsley Ben-Adir, Rhea Perlman i Kate McKinnon.

Barbie Cały Film 2023

Produkcja filmu online

Początkowo Barbie cały film online został ogłoszony przez Universal Pictures w 2009 roku, ale prace nad projektem rozpoczęły się dopiero w kwietniu 2014 roku, kiedy to prawa do filmu nabyła firma Sony Pictures. Po wielu zmianach w obsadzie i scenariuszu, prawa do projektu przeszły do Warner Bros. Pictures. Margot Robbie, która została obsadzona w roli Barbie w 2019 roku, jest jednocześnie producentem filmu poprzez swoją firmę LuckyChap Entertainment. Produkcja jest realizowana we współpracy z Mattel Films oraz Heyday Films. W 2021 roku potwierdzono, że reżyserką i scenarzystką filmu będzie Greta Gerwig, a jej partnerem w pisaniu scenariusza – Noah Baumbach. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w marcu 2022 roku w Anglii i potrwają do lipca 2022. Premiera filmu Barbie online została zaplanowana na 21 lipca 2023 roku w Stanach Zjednoczonych przez Warner Bros. Pictures.

Przeprowadzenie ostatecznych negocjacji dotyczących roli Kena w filmie odbyło się w październiku i w roli tej potwierdzono udział aktora Ryana Goslinga. Produkcja potwierdziła również, że w pierwszej połowie 2022 roku rozpocznie się praca z obsadą, w której wezmą udział Gosling i inni aktorzy. Zdjęcia główne rozpoczęły się w marcu 2022 roku w Warner Bros. Studios w Leavesden w Anglii, a zakończyły się 21 lipca 2022 roku. Za zdjęcia odpowiada Rodrigo Prieto, a za projektowanie kostiumów do filmu – Jacqueline Durran, która już wcześniej współpracowała z Gerwig przy filmie Little Women (2019).

Obsada w Barbie CDA 2023

 • Margot Robbie jako Barbie
 • Ryan Gosling jako Ken
 • Will Ferrell jako dyrektor generalny firmy zabawkarskiej
 • America Ferrera
 • Kate McKinnon
 • Ariana Greenblatt
 • Alexandra Shipp
 • Emma Mackey
 • Michael Cera
 • Rhea Perlman
 • Emerald Fennell
 • Sharon Rooney
 • Scott Evans
 • Ana Cruz Kayne
 • Connor Swindells
 • Ritu Arya
 • Jamie Demetriou
 • Marisa Abela

Znakomita muzyka w filmie Barbie 2023 online

W początkach września 2022 roku potwierdzono, że Alexandre Desplat skomponował muzykę do filmu Barbie. Desplat wcześniej pracował z Gretą Gerwig przy Little Women z 2019 roku.

Mimo nadziei fanów, że piosenka Barbie Girl zespołu Aqua z 1997 roku pojawi się w filmie, menedżer wokalistki Aqua, Lene Nystrøm, Ulrich Møller-Jørgensen, oznajmił, że nie zostanie ona wykorzystana. Według Variety, powodem mogą być napięcia między Mattel a amerykańskim wydawcą piosenki, MCA Records, którzy byli zaangażowani w serię procesów sądowych dotyczących piosenki od 1997 do 2002 roku.

Barbie cały film po polsku – data premiery

Barbie cały film online ma zadebiutować w kinach w Stanach Zjednoczonych 21 lipca 2023 r., co skutkuje przesunięciem oryginalnej daty premiery filmu Coyote vs. Acme. Poprzednie terminy premiery dla projektu były następujące: 2 czerwca 2017 r., 12 maja 2017 r., 29 czerwca 2018 r., 8 sierpnia 2018 r. oraz 8 maja 2020 r.

Ciekawostki

Przed premierą całego filmu Barbie online 2023 wczesne zdjęcia Robbiego jako Barbie oraz fotografie z planu filmowego, podkreślające użycie jasnych pastelowych kolorów, zwróciły uwagę na estetykę Barbie. Trend ten stał się widoczny w kulturze już w połowie 2022 roku, ponad rok przed premierą filmu. Zdjęcia te zapoczątkowały dyskusję na temat popularności koloru różu i nazwano ją „Barbiecore”. Choć trend ten dotyczył głównie mody, obejmował również projektowanie wnętrz i makijaż. Magazyn Vogue zauważył, że „kręcenie nadchodzącego filmu Grety Gerwig sprawiło, że Barbiecore – co głównie przekłada się na skąpy wygląd w jasnym różu – stał się trendem tego lata”. Z kolei The New York Times przewiduje, że w modzie na 2023 r. pojawi się trend składający się z „neonowego różu i żółci, z powiązanym postmodernistycznym rewizjonizmem klasycznej palety mody”.

Oficjalny polski zwiastun Barbie 2023 Lektor PL

Podczas nocnych pokazów filmu Avatar: Istota wody (2022) zadebiutował pierwszy zwiastun filmu Barbie 2023 online. Zawierał on parodię początkowej sekwencji „Dawn of Man” z filmu Stanleya Kubricka 2001: A Space Odyssey z 1968 roku. W zwiastunie Robbie (ubrany w oryginalny strój Barbie z 1959 roku) naśladuje obcy monolit, a jego wpływ na historię lalek jest opisany przez angielską aktorkę Helen Mirren. Zwiastun wraz z plakatem teatralnym został udostępniony publicznie 16 grudnia 2022 roku. Według magazynu Rolling Stone Barbie cały film 2023 złożył hołd filmowi z 2001 roku, a także skupia uwagę na żywych kolorach i niejasnym zarysie fabuły: „Trzeba się zastanawiać, kiedy, a jeszcze lepiej jak, to wszystko się wstrząśnie”.

BARBIE 2023 Polski Zwiastun Lektor PL FilmBARBIE 2023 Polski Zwiastun Lektor PL Film

Znajdź Barbie cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Barbie po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Barbie

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!