Bez litości 3 • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Bez litości 3 po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Bez litości 3

Bez litości 3

Aug. 30, 2023ItalyNot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje na temat całego filmu Bez litości 3 CDA

Cały film Bez litości 3 to nadchodzący film akcji z USA, którego reżyserem jest Antoine Fuqua. Jest to kontynuacja filmu Bez litości 2 z 2018 roku, który powstał na podstawie serialu telewizyjnego o takiej samej nazwie. W obsadzie pojawiają się Denzel Washington, Dakota Fanning, Sonia Ammar i Remo Girone. Washington i Fanning spotykają się na ekranie ponownie po raz pierwszy od czasów „Człowieka w ogniu” z 2004 roku. Akcja filmu Bez litości 3 cda skupia się na emerytowanym żołnierzu piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych i byłym oficerze DIA, Robertie McCallu. To już piąta współpraca między Washingtonem a Fuquą, po filmach „Dzień szkolenia” (2001), „Bez litości” (2014), „Siedmiu wspaniałych” (2016) i „Bez litości 2” (2018).

Obsada w filmie online

  • Denzel Washington jako Robert McCall
  • Dakota Fanning
  • Sonia Ben Ammar
  • Remo Girone
  • Andrea Dodero
  • Eugenio Mastrandrea
  • Andrea Scarduzio
  • Salvatore Ruocco
  • Daniele Perrone
  • Gaia Scodellaro

Produkcja

W sierpniu 2018 roku Antoine Fuqua ogłosił swoje plany dotyczące kontynuacji serii filmów. Reżyser wyraził zainteresowanie stworzeniem fabuły rozgrywającej się w międzynarodowej scenerii.

Do stycznia 2022 roku oficjalnie potwierdzono, że Bez litości 3 cały film jest w fazie rozwoju, a Denzel Washington powróci w roli głównej. W czerwcu 2022 roku ogłoszono, że do obsady dołącza Dakota Fanning. A do listopada 2022 roku dołączyli również Sonia Ben Ammar, Andrea Dodero, Remo Girone, Eugenio Mastrandrea, Daniele Perrone, Andrea Scarduzio oraz Gaia Scodellaro.

Główne zdjęcia do filmu Bez litości 3 cda rozpoczęły się 10 października 2022 roku na wybrzeżu Amalfi we Włoszech. Plan zdjęciowy trwał w regionie do 20 listopada, po czym ekipa przeniosła się do Neapolu na początku grudnia. Produkcja zakończyła się w styczniu 2023 roku w Rzymie. Reżyserem filmu ponownie jest Antoine Fuqua, a główną rolę zagra Denzel Washington, który ogłosił, że będzie to jego kolejny projekt. Robert Richardson pełni funkcję dyrektora zdjęć w projekcie, po wcześniejszej współpracy z Fuquą przy filmie „Emancipation”.

Bez litości 3 cały film – kiedy odbędzie się premiera?

Bez litości 3 cały film ma zostać wydany 1 września 2023 roku przez Sony Pictures Releasing.


Znajdź Bez litości 3 cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Bez litości 3 po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Equalizer 3
×