Bez urazy • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Bez urazy po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Bez urazy

Bez urazy

Jun. 15, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o filmie Bez Urazy CDA

Bez urazy cały film to amerykańska komedia o dojrzewaniu, wyreżyserowana przez Gene’a Stupnitsky’ego na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Johnem Phillipsem. Film Bez urazy cda będzie produkowany przez Jennifer Lawrence, która również wystąpi w roli głównej u boku Andrew Bartha Feldmana. W obsadzie drugoplanowej pojawią się również Matthew Broderick, Laura Benanti, Natalie Morales, Scott MacArthur i Ebon Moss-Bachrach.

Fabuła w filmie online

Bez urazy cały film rozgrywa się w Montauk, w stanie Nowy Jork, gdzie Maddie, kierowca Ubera, otrzymuje niezwykłą propozycję pracy od nieznajomych, którzy umieścili ogłoszenie na Craigslist. Okazuje się, że jej nowymi pracodawcami są rodzice, którzy szukają pomocy dla swojego utalentowanego naukowo, ale społecznie nieświadomego syna. W zamian za Buicka Regala, Maddie zgadza się pomóc synowi „dojrzeć” poprzez przejęcie roli jego „dziewczyny” i pomaganie mu wejść w dorosłe życie, które obejmuje między innymi randki i seks. Jednak Maddie musi to robić w tajemnicy, aby uniknąć niebezpieczeństwa, jakie może stwarzać taka niecodzienna sytuacja.

Ciekawa obsada w filmie

  • Jennifer Lawrence jako Maddie
  • Andrew Barth Feldman jako Percy
  • Matthew Broderick jako ojciec Percy’ego
  • Laura Benanti jako matka Percy’ego
  • Natalie Morales jako przyjaciółka Maddie
  • Scott MacArthur jako przyjaciel Maddie
  • Ebon Moss-Bachrach jako Gary
  • Hasan Minhaj
  • Kyle Mooney

Produkcja filmu

W październiku 2021 roku ogłoszono, że Sony wygrało konkurencyjny pakiet komediowy z oceną R, który będzie wspierany przez gwiazdę producenta Jennifer Lawrence i reżysera Gene’a Stupnitsky’ego, nad studiami Apple, Netflix i Universal Pictures, aby uzyskać ekskluzywną premierę kinową. Lawrence, Alex Saks, Marc Provissiero, Naomi Odenkirk i Justine Polsky są producentami, a Stupnitsky jest współautorem scenariusza z Johnem Phillipsem. W lipcu 2022 roku ogłoszono, że Sony będzie kontynuować prace nad filmem i premiera kinowa jest zaplanowana na 16 czerwca 2023 roku.

We wrześniu 2022 roku Andrew Barth Feldman dołączył do obsady jako główny mężczyzna, podczas gdy Laura Benanti i Matthew Broderick zostali obsadzeni jako rodzice tej postaci. Do obsady dołączył także Ebon Moss-Bachrach. W październiku 2022 roku do obsady dołączyli Natalie Morales i Scott MacArthur.

Główne zdjęcia do filmu Bez urazy cda rozpoczęły się pod koniec września 2022 roku w różnych lokalizacjach hrabstwa Nassau w Nowym Jorku, takich jak Hempstead, Point Lookout, Lawrence i Uniondale. Stacja rybacka Teda w Point Lookout została przerobiona tak, aby wyglądała jak „Montauk Dock East”. W październiku produkcja kręciła sceny w North Shore Animal League America w Port Washington.

Bez urazy cały film – kiedy premiera?

Bez urazy cały film ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 23 czerwca 2023 roku. Początkowo premiera miała być tydzień wcześniej, tj. 16 czerwca 2023 roku.


Znajdź Bez urazy cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Bez urazy po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu No Hard Feelings

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!