Blue Beetle • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Blue Beetle po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Blue Beetle

Blue Beetle

Aug. 16, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Blue Beetle CDA

Blue Beetle cda to przyszły amerykański film o superbohaterach oparty na postaci Jaime’a Reyesa / Blue Beetle z komiksów DC. Blue Beetle cały film jest produkowany przez DC Studios i Safran Company, a reżyserią zajmuje się Angela Manuel Soto, a scenariusz napisał Gareth Dunnet-Alcocer. Film będzie 14. produkcją w DC Extended Universe (DCEU). W obsadzie filmu wystąpią Xolo Maridueña jako Jaime Reyes / Blue Beetle, Adriana Barraza, Damian Alcazar, Elpidia Carrillo, Bruna Marquezine, Raoul Max Trujillo, Susan Sarandon i George Lopez.

Obsada w filmie online

  • Xolo Maridueña wciela się w postać Jaime’a Reyesa / Blue Beetle, nastolatka, który otrzymuje nadludzkie moce, kiedy obcy skarabeusz Blue Beetle wkracza do jego ciała, tworząc potężny egzoszkielet.
  • Adriana Barraza gra rolę Nany, babci Jaimego.
  • Damián Alcázar wciela się w postać Alberta Reyesa, ojca Jaimego.
  • Elpidia Carrillo wciela się w postać Rocío Reyes, matki Jaimego.
  • Bruna Marquezine wciela się w postać Jenny Kord, dziewczyny Jaimego.
  • Raoul Max Trujillo wciela się w postać Conrada Carapaxa.
  • Susan Sarandon wciela się w postać Victorii Kord.
  • George Lopez wciela się w postać Rudy’ego, wujka Jaimego.
  • Belissa Escobedo gra rolę Milagro Reyes, młodszej siostry Jaimego.
  • Harvey Guillén gra rolę doktora Sancheza.

Streszczenie fabuły

Po ukończeniu studiów Jaime Reyes wraca do swojego rodzinnego miasta Palmera City, gdzie zostaje wybrany na symbiotycznego gospodarza Skarabeusza – starożytnego biotechnologicznego reliktu pochodzenia obcego. Skarabeusz dostarcza mu potężną egzoszkieletową zbroję, która przemienia go w superbohatera Blue Beetle.

Rozwój filmu

Warner Bros. Pictures i DC Films opracowywały Blue Beetle cały film oparty na postaci Jaime Reyes / Blue Beetle do końca listopada 2018 roku, a scenariusz został napisany przez meksykańskiego scenarzystę Gareth Dunnet-Alcocer. Blue Beetle cda był produkowany przez Zeva Foremana dla Warner Bros. i miał być pierwszym filmem DC Extended Universe (DCEU) z główną rolą latynoską. W grudniu 2020 roku DC Films zapowiedziało plan wypuszczania kilku średniobudżetowych filmów rocznie wyłącznie na usłudze przesyłania strumieniowego HBO Max, a nie w kinach, w ramach strategii nowego prezesa DC Films, Waltera Hamady, dotyczącej DCEU, z Blue Beetle jako jednym z takich projektów na rok 2021.

W lutym 2021 roku zatrudniony został reżyser filmu, Angel Manuel Soto z Puerto Rico. W kwietniu Blue Beetle znalazł się na liście filmów DC, które miały zostać wydane w 2022 lub 2023 roku. Do sierpnia 2021 roku producentem filmu dla HBO Max był John Rickard, prezes produkcji w Safran Company, który planował rozpoczęcie zdjęć na początku 2022 roku. W grudniu 2021 roku Warner Bros. ogłosił, że Blue Beetle cały film trafi do kin w sierpniu 2023 roku, zamiast być produkowany wyłącznie dla HBO Max.

W połowie kwietnia 2022 roku Soto i operator Paweł Pogorzelski odwiedzili El Paso w Teksasie, aby spotkać się z lokalnymi artystami, muralistami, muzykami i historykami i lepiej zrozumieć atmosferę miasta. Producentem filmu został Peter Safran w październiku, zanim pod koniec miesiąca został współprzewodniczącym i współdyrektorem DC Studios obok Jamesa Gunna. Rickard i Foreman zostali uznani za producentów filmu, a Craig Alpert jest jego montażystą.

Gdzie i kiedy kręcono zdjęcia do filmu?

Główne zdjęcia do filmu Blue Beetle cda rozpoczęły się 25 maja 2022 r. i odbyły się w obszarze metropolitalnym Atlanty, przede wszystkim w Wilder Studios w Decatur w stanie Georgia, pod roboczym tytułem „Mofongo”. Paweł Pogorzelski był autorem zdjęć. Dodatkowe sceny kręcono również w El Paso i Puerto Rico. Sarandon zakończyła kręcenie swoich scen do końca czerwca, a Trujillo powiedział na początku lipca, że ​​filmowanie jest prawie ukończone. Cały proces zdjęciowy zakończył się 18 lipca w Puerto Rico.

Blue Beetle cały film – kiedy premiera?

Blue Beetle cały film ma mieć swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 18 sierpnia 2023 roku, dystrybuowany przez Warner Bros. Pictures.


Znajdź Blue Beetle cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Blue Beetle po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Blue Beetle

Director

Cast

Xolo Mariduena isJaime Reyes / Blue Beetle
Jaime Reyes / Blue Beetle
Adriana Barraza isNana Reyes
Nana Reyes
Damián Alcázar isAlberto Reyes
Alberto Reyes
Elpidia Carrillo isRocio Reyes
Rocio Reyes
Raoul Max Trujillo isConrad Carapax / Carapax the Indestructible Man
Conrad Carapax / Carapax the Indestructible Man
Susan Sarandon isVictoria Kord
Victoria Kord
George Lopez isUncle Rudy Reyes
Uncle Rudy Reyes
Belissa Escobedo isMilagros Reyes
Milagros Reyes
×