Bo się boi • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Bo się boi po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Bo się boi

Bo się boi

Apr. 14, 2023FinlandR
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje ogólne o całym filmie Bo się boi online

Bo się boi cały film to surrealistyczna czarna komedia amerykańska, napisana, wyreżyserowana oraz współprodukowana przez Ari Aster. Główną rolę w filmie online Bo się boi cda zagrał Joaquin Phoenix jako tytułowy bohater, mężczyzna pogrążony w lęku, który wyrusza w surrealistyczną odyseję do domu po nagłej śmierci swojej matki, mierząc się po drodze ze swoimi największymi lękami. Obok Phoenixa w filmie wystąpili również drugoplanowa obsada, w skład której wchodzą m.in.: Nathan Lane, Patti LuPone, Amy Ryan, Kylie Rogers, Parker Posey, Stephen McKinley Henderson, Hayley Squires, Michael Gandolfini, Zoe Lister-Jones oraz Richard Kind. Bo się boi CDA to koprodukcja dystrybuowana przez A24 i premiera filmu zaplanowana jest na 21 kwietnia 2023 roku.

Obsada w filmie online

 • Joaquin Phoenix jako Beau Wassermann
 • Armen Nahapetian jako nastolatek Beau
 • Patti LuPone jako Mona Wassermann
 • Zoe Lister-Jones jako młoda Mona
 • Amy Ryan jako Grace
 • Nathan Lane jako Roger
 • Kylie Rogers jako Toni
 • Denis Ménochet jako Jeeves
 • Parker Posey jako Elaine Bray
 • Julia Antonelli jako nastolatka Elaine
 • Stephen McKinley Henderson jako terapeuta
 • Richard Kind jako dr Cohen
 • Hayley Squires jako Penelopa
 • Michael Gandolfini jako jeden z synów Beau

Streszczenie fabuły filmu

Beau Wassermann jest synem znanej i zamożnej bizneswoman o imieniu Mona. Jego ojca nie ma od jego dzieciństwa, a jego matka twierdzi, że zmarł na chorobę dziedziczną podczas orgazmu, który miał miejsce w czasie poczęcia Beau. Jako nastolatek poznaje Elaine i zakochuje się w niej. Po dwóch pocałunkach obiecują sobie, że pozostaną dziewicami aż do czasu, kiedy spotkają się ponownie jako dorośli.

Jako dorosły, Beau mieszka w mieście opanowanym przez przestępczość i jest bardzo niespokojny. Jego terapeuta przepisuje mu eksperymentalny lek na lęki, ale ostrzega, aby przyjmował go tylko z wodą. Beau przygotowuje się do lotu na rocznicę ślubu swoich rodziców, ale przesypia alarm, ponieważ sąsiad puszcza głośną muzykę przez ściany. Kiedy wychodzi z mieszkania, odkrywa, że jego klucze i bagaż zostały skradzione z drzwi. Dzwoni do matki, ale ona go odrzuca.

Beau bierze lek, ale wpada w panikę, gdy odkrywa, że brakuje mu wody. Podczas drogi do sklepu spożywczego po drugiej stronie ulicy unika grupy obłąkanych bezdomnych, którzy włamują się do jego mieszkania i zamykają go tam. Po spędzeniu nocy na rusztowaniu na zewnątrz, Beau wraca do swojego zdewastowanego mieszkania i próbuje skontaktować się z matką. Odbiera go jednak pracownik poczty, który informuje go o znalezieniu kobiety pozbawionej głowy, która okazuje się jego matką. W stanie szoku Beau próbuje się wykąpać, ale odkrywa ukrywającego się pod sufitem intruza. Intruz upada, a Beau ucieka nagi ze swojego mieszkania na ulicę. Po krótkiej konfrontacji z policjantem zostaje potrącony przez ciężarówkę.

Produkcja Bo się boi CDA

Ari Aster pracował nad filmem Bo się boi cda od jakiegoś czasu, wykorzystując krótkometrażowy film z 2011 roku o tym samym tytule jako podstawę dla jednej z sekwencji w filmie fabularnym, oraz szkic scenariusza z 2014 roku, który był szeroko rozpowszechniany w Internecie. Początkowo, Aster opisywał film jako „koszmarną komedię”, „żydowskiego Władcę Pierścieni, ale on [Bo się boi] właśnie jedzie do domu swojej mamy” i „jakby napompował 10-latka Zoloftem i [kazał] mu robić zakupy”.

W lutym 2021 roku, A24 ogłosiło film zatytułowany wówczas „Disappointment Blvd.”, z Joaquinem Phoenixem w roli głównej. Obsada filmu została ogłoszona w czerwcu i lipcu. Współgwiazda Stephen McKinley Henderson opisał Aster i Phoenixa jako „tak sympatycznych… ich sposób współpracy był taki, jakby byli naprawdę starymi przyjaciółmi. Mogli się zdenerwować i pogodzić w ciągu kilku sekund, tak to wyglądało. Ale praca zawsze była dla nich lepsza”.

Główne zdjęcia rozpoczęły się 28 czerwca 2021 roku i trwały do października. Bo się boi cały film kręcony był w Saint-Bruno-de-Montarville, na przedmieściach Montrealu, w prowincji Quebec, z operatorem Pawłem Pogorzelskim i scenografem Fioną Crombie. Bo się boi cały film z budżetem 40-50 milionów dolarów jest najdroższym filmem, jaki wyprodukowała A24.

Bo się boi cały film po polsku – data premiery

Bo się boi cały film planowany na wydanie w kinach w Stanach Zjednoczonych przez A24 21 kwietnia 2023 r. Oryginalnie, film online miał być wydany w 2022 roku, ale został opóźniony. Zgodnie z planem, wybrane kina IMAX w Los Angeles i Nowym Jorku zaprezentują film tydzień wcześniej, 14 kwietnia, a następnie 21 kwietnia będzie wyświetlany w wybranych kinach IMAX w Ameryce Północnej.


Znajdź Bo się boi cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Bo się boi po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Beau Is Afraid

Director

Ari Aster
Director

Cast

×