Boogeyman • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Boogeyman po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Boogeyman

Boogeyman

Jun. 01, 2023USA98 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Boogeyman 2023 online

Boogeyman cały film to nadchodzący amerykański horror o zjawiskach nadprzyrodzonych, którego reżyserem jest Rob Savage. Film Boogeyman cda powstał na podstawie scenariusza autorstwa Scotta Becka, Bryana Woodsa i Marka Heymana, który został oparty na opowiadaniu Stephena Kinga z 1973 roku, noszącym taki sam tytuł. W obsadzie produkcji znaleźli się Sophie Thatcher, Chris Messina, Vivien Lyra Blair, Marin Ireland, Madison Hu, LisaGay Hamilton i David Dastmalchian.

Obsada filmu online

  • Sophie Thatcher jako Sadie
  • Chris Messina jako Will
  • Vivien Lyra Blair jako Sawyer
  • Marin Ireland jako Rita
  • Madison Hu
  • Lisa Gay Hamilton
  • David Dastmalchian jako Lester

Produkcja Boogeyman CDA

Boogeyman cda to filmowa adaptacja opowiadania Stephena Kinga o tym samym tytule z 1973 roku. Partnerzy filmowi, Scott Beck i Bryan Woods, zostali ogłoszeni scenarzystami, a Shawn Levy, Dan Levine i Dan Cohen dołączyli do produkcji dla 21 Laps Entertainment i 20th Century Fox, które miały dystrybuować film. Jednak po przejęciu Foxa przez Disneya w 2019 roku, film został odwołany, podobnie jak wiele innych w fazie rozwoju. W listopadzie 2021 roku film został wznowiony, a reżyserią na podstawie scenariusza Marka Heymana, opartego na oryginalnych szkicach Becka, Woodsa i Akeli Cooper, zajmie się Rob Savage. Boogeyman cały film będzie dystrybuowany przez platformę VOD Hulu. W obsadzie znaleźli się Sophie Thatcher, Chris Messina, David Dastmalchian, Marin Ireland, Vivien Lyra Blair i Madison Hu. Główne zdjęcia rozpoczęły się w lutym 2022 roku w Nowym Orleanie. Muzykę do filmu skomponował Patrick Jonsson.

Boogeyman cały film – kiedy premiera?

Planowany na premierę w Stanach Zjednoczonych Boogeyman cały film zostanie wydany przez 20th Century Studios 2 czerwca 2023 roku. Początkowo planowano, że zostanie wydany na platformie Hulu w 2023 roku. Jednak po pozytywnym wyniku testów w grudniu, ogłoszono, że premiera zostanie przesunięta na 2 czerwca i odbędzie się w kinach.


Znajdź Boogeyman cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Boogeyman po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Boogeyman

Director

Rob Savage
Director

Cast

×