Book Club. Następny rozdział • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Book Club. Następny rozdział po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Book Club. Następny rozdział

Book Club. Następny rozdział

May. 10, 2023USAPG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o Book Club. Następny rozdział CDA

Cały film Book Club. Następny rozdział to nadchodząca romantyczna komedia amerykańska, napisana i wyreżyserowana przez Billa Holdermana, z udziałem takich gwiazd jak Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen i Mary Steenburgen. Book Club. Następny rozdział cały film jest kontynuacją poprzedniej produkcji, Book Club z 2018 roku.

Streszczenie fabuły filmu online

Czterech najlepszych przyjaciół postanawia zorganizować wakacyjną wyprawę do Włoch, podczas której będą czytać i dyskutować o książkach. Jednak gdy sytuacja wymyka się spod kontroli, a pewne sekrety wychodzą na jaw, ich spokojny wyjazd zamienia się w niezapomnianą przygodę.

Produkcja

W maju 2022 roku czasopismo Variety ogłosiło, że Book Club. Następny rozdział cały film rozpoczęło produkcję. W filmie ponownie wystąpią Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcia, Don Johnson i Craig T. Nelson, wcielając się w swoje role z pierwszej części. Dystrybucję w Stanach Zjednoczonych przejmie Focus Features, zastępując Paramount Pictures, natomiast na pozostałych rynkach film Book Club. Następny rozdział cda będzie dystrybuowany przez Universal Pictures.

Book Club. Następny rozdział cały film – data wydania

Premiera Book Club. Następny rozdział cda zaplanowana jest na 12 maja 2023 roku przez Focus Features. W przeciwieństwie do pierwszego filmu, produkcją nie zajmuje się już Paramount Pictures.


Znajdź Book Club. Następny rozdział cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Book Club. Następny rozdział po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Book Club: The Next Chapter
×