Challengers • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Challengers po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Challengers

Challengers

Sep. 14, 2023USAR
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Challengers CDA

Challengers cały film to nadchodząca amerykańska romantyczna komedia sportowa w reżyserii Luca Guadagnino na podstawie scenariusza Justina Kuritzkesa. Film Challengers cda opowiada historię mistrza Wielkiego Szlema, który zapisuje się do rywalizacji w turnieju Challenger przeciwko byłej miłości swojej żony oraz swojemu trenerowi. W obsadzie znaleźli się Zendaya, Mike Faist oraz Josh O’Connor.

Obsada w filmie online

  • Zendaya jako Tashi Donaldson
  • Mike Faist jako Art Donaldson
  • Josh O’Connor jako Patrick Zweig
  • Alif Satar

Produkcja

W lutym 2022 roku ogłoszono, że Metro-Goldwyn-Mayer weźmie udział w produkcji filmu Challengers cda reżyserowanego przez Luca Guadagnino, w którym wystąpią Zendaya, Josh O’Connor i Mike Faist. Zendaya będzie również producentem filmu. Sayombhu Mukdeeprom zostanie autorem zdjęć. W wywiadzie z Collider z 2022 roku Guadagnino wymienił scenariusz Kuritzkesa, Amy Pascal i Zendayę jako inspirację do nakręcenia filmu.

Główne zdjęcia rozpoczęły się 3 maja 2022 roku w Bostonie, gdzie odbyły się przesłuchania dla lokalnych mieszkańców na role tenisistów, statystów i dublerów. W przygotowaniach do swojej roli Zendaya spędziła trzy miesiące trenując z zawodowym tenisistą i trenerem Bradem Gilbertem. Challengers cały film kręcono w okolicach Back Bay i East Boston. Zdjęcia zakończyły się 26 czerwca 2022 roku.

Guadagnino odwiedził Zendayę na planie Dune: Part Two, aby ukończyć dubbing ADR dla Challengers. Trent Reznor i Atticus Ross zostaną autorami ścieżki dźwiękowej do filmu, z którymi Guadagnino wcześniej współpracował przy filmie Bones and All. Jonathan Anderson, dyrektor kreatywny marki Loewe, będzie projektantem kostiumów. Postprodukcja została zakończona do kwietnia 2023 roku.

Challengers cały film – data premiery

Challengers cały film ma zostać wydany 15 września 2023 roku w Stanach Zjednoczonych. Początkowo miał zostać wydany 11 sierpnia 2023 roku.


Znajdź Challengers cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Challengers po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Challengers

Director

Cast

Zendaya isTashi Donaldson
Tashi Donaldson
Mike Faist isArt Donaldson
Art Donaldson
Josh O'Connor isPatrick Zweig
Patrick Zweig
Jake Jensen isFinn Larsen
Finn Larsen
×