Czas krwawego księżyca • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Czas krwawego księżyca po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Czas krwawego księżyca

Czas krwawego księżyca

Oct. 18, 2023USA206 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Czas krwawego księżyca online cda – Scorsese i DiCaprio w Amerykańskim Epickim Westernowym Dramacie Kryminalnym z 2023 roku

Reżyseria Martina Scorsese, Scenariusz Martina Scorsese i Erica Rotha, na podstawie książki Davida Granna z 2017 roku.

Wprowadzenie

Czas krwawego księżyca online to filmowy majstersztyk z roku 2023, którego reżyserią i produkcją zajął się legendarny Martin Scorsese. Scenariusz, oparty na bestsellerowej książce Davida Granna, został napisany przez samego Scorsese i Erica Rotha. W filmie wystąpili znakomici aktorzy, takie jak Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i Lily Gladstone, którzy przywracają do życia mroczne wydarzenia z Oklahomy z lat dwudziestych XX wieku.

Fabuła w Czas krwawego księżyca cda

Akcja filmu skupia się na serii tajemniczych morderstw, które miały miejsce w Narodzie Osagów w Oklahomie. To właśnie tam, po odkryciu ropy naftowej na ziemiach plemiennych, rozpoczęły się brutalne zbrodnie. Historia ta rzuca światło na okrucieństwo i korupcję, które towarzyszyły gorączce naftowej.

Wielka Obsada

Czas krwawego księżyca cały film online nie tylko zapewnia fascynującą fabułę, ale również przyciąga widzów znakomitą obsadą. Leonardo DiCaprio, Robert De Niro i Lily Gladstone w głównych rolach stworzyli niezapomniane kreacje. Ponadto, w filmie można zobaczyć Jesse Plemonsa, Tantoo Cardinal, Johna Lithgowa i Brendana Frasera w rolach drugoplanowych. To bez wątpienia jedna z najbardziej imponujących obsad filmowych tego roku.

Kulisy Produkcji

Prace nad filmem rozpoczęły się już w marcu 2016 roku, kiedy to Imperative Entertainment nabyło prawa do adaptacji książki. Scorsese i DiCaprio dołączyli do projektu w 2017 roku. Jednak produkcja filmu była trudna i opóźniona z powodu różnych wyzwań, w tym pandemii COVID-19. Ostatecznie zdjęcia kręcono w hrabstwach Osage i Washington między wiosną a jesienią 2021 roku. Budżet filmu wyniósł imponujące 200 milionów dolarów, co czyni go jednym z najdroższych projektów kręconych w Oklahomie.

Czas krwawego księżyca cały film – Premiera i Oczekiwania

Premiera filmu Czas krwawego księżyca lektor pl miała miejsce 20 maja 2023 roku na 76. Festiwalu Filmowym w Cannes i spotkała się z zachwytem krytyków. Teraz film szykuje się do swojej oficjalnej premiery w Stanach Zjednoczonych, która odbędzie się 20 października 2023 roku i będzie dostępna zarówno w kinach, jak i na platformie Apple TV+ pod marką Apple Original Films. Dodatkowo, widzowie będą mieli okazję zobaczyć ten film w kinach IMAX, obiecując sobie niezapomniane wrażenia wizualne. Planowana jest także nieokreślona premiera strumieniowa na Apple TV+.

Podsumowanie

Czas krwawego księżyca to film, który już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie ze względu na swoją fascynującą fabułę, znakomitą obsadę i staranne wykonanie. Jest to kolejna udana współpraca Scorsese i DiCaprio, która przynosi widzom epicką opowieść o tajemniczych morderstwach w sercu Ameryki. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać na premierę i zanurzyć się w świat tej niezwykłej historii.


Znajdź Czas krwawego księżyca cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Czas krwawego księżyca po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Killers of the Flower Moon

Director

Cast

Leonardo DiCaprio isErnest Burkhart
Ernest Burkhart
Robert De Niro isWilliam Hale
William Hale
Lily Gladstone isMollie Burkhart
Mollie Burkhart
Jesse Plemons isTom White
Tom White
John Lithgow isProsecutor Peter Leaward
Prosecutor Peter Leaward
Brendan Fraser isW.S. Hamilton
W.S. Hamilton
×