Czym jest miłość? • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Czym jest miłość? po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Czym jest miłość?

Czym jest miłość?

Jan. 27, 2023USA95 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje na temat całego filmu Czym jest miłość? 2023

Cały film Czym jest miłość? to amerykańska komedia romantyczna z 2023 roku, której scenariusz oraz reżyseria są dziełem Michaela Jacobsa. Film jest oparty na jego własnej sztuce „Cheaters” i w obsadzie znajdują się tacy aktorzy jak Diane Keaton, Richard Gere, Susan Sarandon, Emma Roberts, Luke Bracey oraz William H. Macy. Jest to pełnometrażowy debiut reżyserski Jacobsa.

Obsada w filmie online

  • Richard Gere jako Howard
  • Diane Keaton jako Grace
  • Susan Sarandon jako Monika
  • William H. Macy jako Sam
  • Luke Bracey jako Allen
  • Emma Roberts jako Michelle

Opis fabuły filmu Czym jest miłość? CDA

Oboje – Sam i Grace – siedzą samotnie w kinie, podczas seansu szwedzkiego filmu. Po seansie rozważają, czy zamieszkać razem w tanim motelu. Ostatecznie decydują się i kupują wiadro jedzenia oraz sześciopak, które zabierają do pokoju. Mimo to, większość wieczoru spędzają na spacerach i rozmowach.

Howard i Monica zatrzymują się również w hotelu. Howard wspomina, że spotykają się od czterech miesięcy, ale on jest już żonaty z kimś innym i nie chce kontynuować romansu. Monica grozi mu, jednak on wychodzi. Następnie, razem z kelnerką, obserwują młodą parę, która tęskni za młodością. Monica konfrontuje się z młodą recepcjonistką hotelu, zwracając uwagę na to, jak szybko czas leci.

Premiera filmu

W listopadzie 2022 roku ogłoszono, że Vertical Entertainment nabyło prawa do dystrybucji filmu w Ameryce Północnej, a premiera odbyła się 27 stycznia 2023 roku.


Znajdź Czym jest miłość? cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Czym jest miłość? po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Maybe I Do
IMDb Rating 4.9 2,059 głosów
TMDb Rating 5.3 35 głosów
×