Demeter: Przebudzenie zła • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Demeter: Przebudzenie zła po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Demeter: Przebudzenie zła

Demeter: Przebudzenie zła

Aug. 09, 2023USAR
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o filmie Demeter: Przebudzenie zła cda

Demeter: Przebudzenie zła cały film to nadchodzący amerykański horror o zjawiskach nadprzyrodzonych w reżyserii André Øvredala. Jest to adaptacja „Dziennika Kapitana”, rozdziału powieści Brama Stokera Dracula z 1897 roku. W filmie Demeter: Przebudzenie zła cda występują Corey Hawkins, Aisling Franciosi, Liam Cunningham i David Dastmalchian.

Fabuła filmu online

Załoga handlowego statku Demeter doświadcza dziwnych wydarzeń, kiedy są śledzeni przez mroczną istotę – wampira znanego jako Dracula.

Produkcja filmu

W 2002 roku Bragi F. Schut stworzył szkic scenariusza do filmu Demeter: Przebudzenie zła cda, opierając go na rozdziale „Dziennik kapitana” z powieści Dracula Brama Stokera z 1897 roku. Robert Schwentke został wyznaczony na reżysera i pracował nad przepisaniem scenariusza z Mitchem Brianem. Jednak przez blisko dwie dekady film przechodził przez wiele trudności w produkcji, z kilkoma innymi reżyserami związanymi z projektem, takimi jak Stefan Ruzowitzky, Marcus Nispel, David Slade i Neil Marshall. W pewnym momencie Noomi Rapace i Ben Kingsley byli związani z projektem, a Viggo Mortensen był rozważany.

W październiku 2019 roku ogłoszono, że André Øvredal będzie reżyserem filmu z Amblin Partners, uzyskując prawa do produkcji. W styczniu 2021 roku Corey Hawkins dołączył do obsady filmu, a scenariusz został napisany od nowa przez Zaka Olkewicza. W czerwcu 2021 roku do obsady dołączyli David Dastmalchian, Liam Cunningham, Aisling Franciosi, Javier Botet, Jon Jon Briones, Stefan Kapičić, Nikolai Nikolaeff, Woody Norman, Martin Furulund i Chris Walley.

Główne zdjęcia do Demeter: Przebudzenie zła cda rozpoczęły się 30 czerwca 2021 roku w Berlinie, a następnie przeniosły się na Maltę, kończąc się 1 października. Lowell Cauffiel, James Hart, Ruzowitzky i Schwentke otrzymali również dodatkowe materiały literackie poza scenariuszem.

Demeter: Przebudzenie zła cały film – kiedy premiera?

Demeter: Przebudzenie zła cały film został zaplanowany do wydania na 11 sierpnia 2023 roku w kinach w Stanach Zjednoczonych przez wytwórnię Universal Pictures. Wcześniej planowano wydanie filmu 27 stycznia 2023 roku


Znajdź Demeter: Przebudzenie zła cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Demeter: Przebudzenie zła po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Last Voyage of the Demeter

Director

Cast

×