Diuna 2 • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Diuna 2 po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Diuna 2

Diuna 2

Nov. 01, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Diuna 2 online

Cały film Diuna 2 to amerykański film science fiction w reżyserii Denisa Villeneuve, będący kontynuacją filmu z 2021 roku. Film ten jest drugą z dwuczęściowej adaptacji powieści Franka Herberta „Diuna” i obejmie mniej więcej drugą połowę książki. Scenariusz do filmu online napisali Denis Villeneuve, Jon Spaihts i Eric Roth. W obsadzie znajdą się powracający do swoich ról aktorzy: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Stephen McKinley Henderson, Zendaya, Charlotte Rampling i Javier Bardem. Dołączą również nowi aktorzy: Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux, Souheila Yacoub i Tim Blake Nelson.

Rozwój filmu online

Rozwój filmu Diuna 2 CDA rozpoczął się po tym, jak Legendary Entertainment nabyło prawa do filmu i telewizji „Diuna” w 2016 roku. Villeneuve został reżyserem w 2017 roku z zamiarem zrobienia dwuczęściowej adaptacji powieści. Kontrakty produkcyjne były zabezpieczone tylko na pierwszy film, a drugi film musiał otrzymać zielone światło na podstawie sukcesu pierwszego. Chociaż Villeneuve był zaniepokojony pewnością kontynuacji po tym, jak pierwszy film miał jednocześnie kinową i HBO Maxpremiera, Warner Bros. zapewnił go, że kontynuacja będzie miała miejsce, jeśli będzie dobrze działać w HBO Max. Po krytycznym i komercyjnym sukcesie pierwszego filmu, Warner Bros. i Legendary Entertainment zapaliły zielone światło dla filmu w październiku 2021 roku. Nowi członkowie obsady, w tym Pugh, Butler, Walken, Seydoux i Yacoub, zostali ogłoszeni w 2022 roku, a rok później dołączył Nelson. Zdjęcia kręcono w Budapeszcie we Włoszech i Abu Zabi od lipca do grudnia 2022 roku.

Premiera

Premiera Diuna 2 cały film zaplanowany jest na 3 listopada 2023 roku.


Znajdź Diuna 2 cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Diuna 2 po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Dune: Part Two

Director

Cast

Timothée Chalamet isPaul Atreides
Paul Atreides
Rebecca Ferguson isLady Jessica Atreides
Lady Jessica Atreides
Josh Brolin isGurney Halleck
Gurney Halleck
Stellan Skarsgård isBaron Vladimir Harkonnen
Baron Vladimir Harkonnen
Dave Bautista isBeast Rabban Harkonnen
Beast Rabban Harkonnen
Zendaya isChani
Chani
Charlotte Rampling isReverend Mother Mohiam
Reverend Mother Mohiam
Florence Pugh isPrincess Irulan Corrino
Princess Irulan Corrino
×