Doppelgänger. Sobowtór • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Doppelgänger. Sobowtór po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Doppelgänger. Sobowtór

Doppelgänger. Sobowtór

Sep. 29, 2023Latvia119 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Thriller psychologiczny. Rozgrywa się po dwóch stronach żelaznej kurtyny równocześnie. Główny bohater osiada we Francji, korzystając z komfortu i wolności, jakie oferował zamożny Zachód, wtapia się w lokalną społeczność w ramach działań wywiadowczych. W tle głównego wątku, rozgrywa się „wielka historia” przełomu dekad – wydarzenia Sierpnia ‘80, mroczne lata stanu wojennego i w końcu czas transformacji.


Znajdź Doppelgänger. Sobowtór cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Doppelgänger. Sobowtór po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Doppelgänger. Sobowtór
×