Dungeons & Dragons: Złodziejski honor • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Mar. 23, 2023Canada134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje ogólne na temat całego filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor online

Cały film Dungeons & Dragons: Złodziejski honor online to amerykańska komedia akcji z elementami fantasy z 2023 roku, wyreżyserowana przez Jonathana Goldsteina i Johna Francisa Daleya, którzy są również autorami scenariusza wraz z Michaelem Gilio, na podstawie opowiadania Chrisa McKaya i Gilio. Film jest inspirowany stołową grą fabularną Dungeons & Dragons i osadzony w świecie kampanii Forgotten Realms. Nie ma on żadnego powiązania z trylogią filmową wydaną w latach 2000-2012. W obsadzie znajdują się Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis i Hugh Grant.

Najlepsza obsada w filmie

  • Chris Pine wciela się w postać Edgina Darvisa, barda i byłego członka Harfiarzy, który po zamordowaniu żony wraz z przyjaciółką Holgą wychowuje córkę Kirę. Po nieudanym napadzie i uwięzieniu z Holgą planuje ucieczkę z więzienia, aby ponownie połączyć się z córką.
  • Michelle Rodriguez gra Holgę Kilgore, barbarzyńcę wygnaną z plemienia Uthgardt Elk, która działa jako zastępcza matka Kiry i zostaje uwięziona z Edginem.
  • Regé-Jean Page wciela się w postać paladyna Xenka Yendara, który cudem uniknął „dojścia do władzy” lisza Szassa Tama w Thay i starzeje się wolniej niż normalny człowiek.
  • Rylan Jackson zagra młodego Xenka, a Justice Smith wciela się w postać półelfa dzikiego czarodzieja Simona Aumara, potomka znanego czarodzieja Elminstera Aumara, który został romantycznie odrzucony przez Dorika, diabelskiego druida wychowanego w lesie Neverwinter przez enklawę leśnych elfów, zorganizującego ruch oporu przeciwko Lordowi Neverwinter, który wybrał las ze względu na jego zasoby.
  • W obsadzie filmu pojawią się także Hugh Grant jako Forge Fitzwilliam, ambitny łobuz i oszust, Chloe Coleman jako Kira Darvis, 14-letnia córka Edgina, Daisy Head jako Sofina, Czerwony Czarodziej z Thay specjalizujący się w nekromancji i powiązany z tyrańską magokracją Thay, oraz Jason Wong jako Dralas, Czerwony Czarodziej z Thay.
  • Bradley Cooper pojawi się jako Marlamin, były mąż niziołka Holgi, a grupa komediowa Aunty Donna zapewni głosy zwłokom na potrzeby australijskiej premiery filmu.
  • Ian Hanmore zagra lisza Szassa Tama, a główni bohaterowie Dungeons & Dragons pojawią się podczas walk gladiatorów.

Produkcja filmu online

Produkcja filmu Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cda przechodziła przez różne fazy rozwoju od 2013 roku, zaczynając od Warner Bros. Pictures, a następnie przenosząc się do Paramount Pictures po wygraniu procesu sądowego dotyczącego praw filmowych z Hasbro i Universal Pictures. W trakcie produkcji zmieniali się scenarzyści i reżyserzy. Ostatecznie, Goldstein i Daley zostali wybrani jako ostatni scenarzyści/reżyserzy, wykorzystując elementy z poprzedniej próby reżysera Chrisa McKaya i scenarzysty Michaela Gilio. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w kwietniu 2021 roku na Islandii, a następnie kontynuowane były w Irlandii Północnej.

Ścieżka dźwiękowa

Lorne Balfe skomponował muzykę do Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cda. Balfe powiedział: „Grałem w Dungeons, więc gdy usłyszałem, że to robią, wiedziałem, że chcę być częścią zespołu”. 10 marca 2023 roku Tame Impala wydała singiel „Wings of Time” do filmu. Marisa Mirabal z IndieWire napisała, że „Balfe potęguje napięcie dzięki unikalnej mieszance śpiewów słownych i rytmicznych uderzeń, które odpowiednio wzmacniają skrupulatne akrobacje. Ścieżka dźwiękowa zmienia się we własne stworzenie i nie przypomina kojącego, zamiatanie partytur innych filmów fantasy. Balfe również z powodzeniem opiera się na tradycji barda postaci Pine, komponując piosenki, które są lekkie, poetyckie i ciężkie z instrumentami smyczkowymi”. Album ze ścieżką dźwiękową do filmu online został wydany 31 marca 2023 roku przez wytwórnię Mercury Classics Soundtracks & Scores.

19 marca Chris Pine i Michelle Rodriguez ogłosili, że utwór „l’Emprise”, który pojawi się na tytułowym albumie Mylène Farmer, będzie ścieżką dźwiękową w krajach francuskojęzycznych.

Premiera Dungeons & Dragons: Złodziejski honor CDA

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film miał swoją światową premierę 10 marca 2023 roku na festiwalu South by Southwest. Premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 31 marca 2023 roku nakładem Paramount Pictures. Film otrzymał pozytywne recenzje od krytyków.

Aktualizacja 04.14.2023


Znajdź Dungeons & Dragons: Złodziejski honor cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Dungeons & Dragons: Złodziejski honor po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves
IMDb Rating 7.6 34,242 głosów
TMDb Rating 7.5 358 głosów

Director

Cast

Chris Pine isEdgin Darvis
Edgin Darvis
Michelle Rodriguez isHolga Kilgore
Holga Kilgore
Regé-Jean Page isXenk Yendar
Xenk Yendar
Justice Smith isSimon Aumar
Simon Aumar
Hugh Grant isForge Fitzwilliam
Forge Fitzwilliam
Chloe Coleman isKira Darvis
Kira Darvis
Daisy Head isSofina the Red Wizard
Sofina the Red Wizard
×