Dusiciel z Bostonu • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Dusiciel z Bostonu po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Dusiciel z Bostonu

Dusiciel z Bostonu

Mar. 17, 2023United Kingdom112 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Dusiciel z Bostonu online

Cały film Dusiciel z Bostonu to amerykański film historyczny z 2023 roku, którego scenariusz i reżyserię stworzył Matt Ruskin. Film opowiada prawdziwą historię bostońskiego dusiciela, który w latach 60. zamordował 13 kobiet w Bostonie. W obsadzie znaleźli się Keira Knightley jako Loretta McLaughlin, reporterka przekazująca wiadomości do Boston Record American, oraz Carrie Coon, Alessandro Nivola, Chris Cooper, David Dastmalchian i Morgan Spector.

Premiera filmu Dusiciel z Bostonu CDA odbyła się 17 marca 2023 roku w Stanach Zjednoczonych, a dystrybutorem został serwis Hulu.

Obsada w filmie online

 • Keira Knightley jako Loretta McLaughlin
 • Carrie Coon jako Jean Cole
 • Alessandro Nivola jako detektyw Conley
 • David Dastmalchian jako Albert DeSalvo
 • Morgan Spector jako James McLaughlin
 • Bill Camp jako komisarz Edmund McNamara
 • Chris Cooper jako Jack MacLaine
 • Robert John Burke jako Eddie Holland
 • Rory Cochrane jako detektyw DeLine
 • Peter Gerety jako Eddie Corsetti
 • Luke Kirby jako F. Lee Bailey
 • Ryan Winkles jako Daniel Marsh
 • Greg Vrotsos jako George Nassar
 • Pamela Jayne Morgan jako Anne Samans

Ciekawostki z filmu Dusiciel z Bostonu CDA

Dusiciel z Bostonu to film wyprodukowany przez Scott Free Productions, LuckyChap Entertainment i 20th Century Studios. Scenariusz i reżyseria należą do Matta Ruskina, a producentami są Ridley Scott, Kevin J. Walsh, Michael Pruss, Tom Ackerley i Josey McNamara. Keira Knightley dołączyła do obsady 4 października 2021 roku, a w listopadzie 2021 roku dołączyli Carrie Coon, Alessandro Nivola, Chris Cooper i David Dastmalchian. Morgan Spector i Robert John Burke również zostali potwierdzeni jako członkowie obsady na początek 2022 roku.

Ben Kutchins odpowiada za zdjęcia do filmu online, których produkcja rozpoczęła się 6 grudnia 2021 roku. Dom reporterki Loretty McLaughlin w Belmont, Massachusetts został wykorzystany jako plan filmowy, a szkoła podstawowa Winn Brook została przekształcona w Departament Policji Cambridge w celu kręcenia drugiej jednostki. Szkole zapłacono 5000 dolarów za udział w filmie. Na potrzeby produkcji filmu wynajęto kilka prywatnych podjazdów na Statler i Waterhouse Roads do parkowania samochodów z lat 60. Przez następne dwa dni kręcono zdjęcia w South End, w tym sceny na Dwight Street między Tremont Street a Shawmut Avenue.

Instytut Technologiczny im. Benjamina Franklina został tymczasowo przekształcony w siedzibę policji na potrzeby filmu 9 grudnia. Dawna Szkoła Podstawowa im. Josephine M. Foster w Braintree posłużyła jako plan filmowy w dniach 26-27 stycznia 2022 roku. Zdjęcia były również kręcone w Jamaica Plain, Lowell, Lynn, Malden, Roxbury i Wellesley w stanie Massachusetts. Z uwagi na pandemię COVID-19, na planie konieczne było przestrzeganie kilku procedur zdrowotnych. Wszyscy członkowie załogi byli szczepieni i testowani na obecność wirusa trzy razy w tygodniu, aż do zakończenia produkcji. Zdjęcia zostały ukończone w marcu 2022 roku. Paul Leonard-Morgan skomponował ścieżkę dźwiękową podczas postprodukcji.


Znajdź Dusiciel z Bostonu cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Dusiciel z Bostonu po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Boston Strangler
IMDb Rating 6.5 10,694 głosów
TMDb Rating 6.76 192 głosów

Director

Matt Ruskin
Director

Cast

Keira Knightley isLoretta McLaughlin
Loretta McLaughlin
Carrie Coon isJean Cole
Jean Cole
Chris Cooper isJack Maclaine
Jack Maclaine
Alessandro Nivola isDetective Conley
Detective Conley
Rory Cochrane isDetective Deline
Detective Deline
David Dastmalchian isAlbert DeSalvo
Albert DeSalvo
Peter Gerety isEddie Corsetti
Eddie Corsetti
Robert John Burke isEddie Holland
Eddie Holland
Ryan Winkles isDaniel Marsh
Daniel Marsh
Morgan Spector isJames McLaughlin
James McLaughlin

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!