Egzorcysta papieża • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Egzorcysta papieża po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Egzorcysta papieża

Egzorcysta papieża

Apr. 05, 2023USA104 Min.R
Twoja ocena: 0
9.7 3 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje ogólne na temat całego filmu Egzorcysta papieża online

Cały film Egzorcysta papieża online to horror z 2023 roku oparty na zjawiskach nadprzyrodzonych, którego reżyserią zajmie się Julius Avery, a w głównej roli wystąpi Russell Crowe jako ojciec Gabriele Amorth. Egzorcysta papieża cały film będzie również zawierał w obsadzie takich aktorów jak Daniel Zovatto, Alex Essoe oraz Franco Nero. Opowieść ta opiera się na wspomnieniach Amortha – Egzorcysty i opowie jego historię oraz Egzorcysta: więcej historii.

Produkcja

Produkcja filmu online Egzorcysta papieża rozpoczęła się w roku 2020, kiedy Screen Gems nabyło prawa do historii Amortha. Po zmianie reżysera i wprowadzeniu poprawek do scenariusza, zdjęcia kręcono od sierpnia do października 2022 roku w Irlandii. Premiera w Stanach Zjednoczonych została zaplanowana na 14 kwietnia 2023 roku przez Sony Pictures Releasing.

Rozwój filmu online

W październiku 2020 roku Screen Gems nabyło prawa do historii ojca Gabriele Amortha, a Ángel Gómez został zatrudniony jako reżyser. Scenariusz został napisany przez Chestera Hastingsa i R. Deana McCreary’ego, a film wyprodukowali Michael Patrick Kaczmarek, Jeff Katz i Eddie Siebert. W czerwcu 2022 roku Julius Avery z 2.0 Entertainment dołączył do projektu jako reżyser, a scenariusz był przepisywany przez Michaela Petroniego i Evana Spiliotopoulosa.

Przesłanie filmu Egzorcysta papieża CDA

W czerwcu 2022 roku Russell Crowe został obsadzony w roli ojca Gabriele Amortha, a w lipcu do obsady dołączyli Alex Essoe i Daniel Zovatto. We wrześniu Franco Nero został obsadzony w roli papieża, a do obsady dołączyli Laurel Marsden, Cornell S. John i Peter DeSouza-Feighoney. Ralph Ineson wyraża demona.

Egzorcysta papieża cały film – kiedy odbyła się premiera?

Główne zdjęcia do filmu Egzorcysta papieża lektor pl kręcono od sierpnia do października 2022 roku w Dublinie i Limerick w Irlandii, a niektóre sceny z Russell Crowe’em nakręcono w Trinity College w Dublinie. Egzorcysta papieża cały film miał swoją premierę 14 kwietnia 2023 roku w Stanach Zjednoczonych, a dystrybucją zajmuje się Sony Pictures Releasing.

Kasa

Według danych z dnia 16 kwietnia 2023 roku, Egzorcysta papieża cały film zarobił łącznie 36,6 miliona dolarów na całym świecie, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie 9,2 miliona dolarów, a na pozostałych terytoriach 27,4 miliona dolarów.

W USA i Kanadzie, obok Egzorcysty papieża zostały wydane filmy „Renfield”, „Mafia Mamma”, „Sweetwater” i „Suzume”. Spodziewa się, że w pierwszy weekend wyświetlania film zarobi od 4 do 10 milionów dolarów w 3178 kinach. Pierwszego dnia film zarobił 3,5 miliona dolarów, w tym 850 000 dolarów z czwartkowych wieczornych pokazów. Zadebiutował na drugim miejscu w rankingu, zarabiając 9,2 miliona dolarów, ustępując tylko filmowi „Super Mario Bros”.

Poza granicami Stanów Zjednoczonych i Kanady Egzorcysta papieża cały film został wydany tydzień przed premierą w USA i zarobił 12 milionów dolarów na 43 rynkach. Największe zyski odnotowano w Meksyku (2,5 mln USD), Hiszpanii (1,3 mln USD), Wielkiej Brytanii i Brazylii (po 1 mln USD) oraz w Indiach (585 000 USD).


Znajdź Egzorcysta papieża cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Egzorcysta papieża po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Pope's Exorcist

Director

Julius Avery
Director

Cast

×