Gdyby ściany mogły śpiewać • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Gdyby ściany mogły śpiewać po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Gdyby ściany mogły śpiewać

Gdyby ściany mogły śpiewać

Jan. 06, 2023USA86 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Od ponad 90 lat, Abbey Road Studios jest sercem branży muzycznej. W tym pełnym osobistych wspomnień i refleksji filmie, Mary McCartney przybliża nam tych dziewięć dekad. Dekad kreatywności i magii, które są fundamentem tego najsłynniejszego i najdłużej funkcjonującego studia nagraniowego na świecie. Film pokazuje jak wszechstronną instytucją jest Abbey Road Studios, dom muzyki klasycznej, filmowej, popu, a nawet hip-hopu. Artyści, producenci, kompozytorzy, realizatorzy dźwięku i obsługa studia opowiadają o tym, jak odnaleźli swój muzyczny język i stworzyli społeczność. Nagrania archiwalne i taśmy z sesji zdradzają część tajemnic tego słynnego miejsca.


Znajdź Gdyby ściany mogły śpiewać cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Gdyby ściany mogły śpiewać po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu If These Walls Could Sing
IMDb Rating 7.2 777 głosów
TMDb Rating 7.2 10 głosów
×