Inside • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Inside po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Inside

Inside

Mar. 09, 2023BE105 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje o całym filmie Inside 2023

Cały film Inside to thriller psychologiczny z 2023 roku, napisany przez Bena Hopkinsa i wyreżyserowany przez Vasilisa Katsoupisa w jego debiutanckim filmie fabularnym. Główne role w filmie zagrają Willem Dafoe, Gene Bervoets i Eliza Stuyck.

Obsada w filmie Inside CDA

  • Willem Dafoe jako Nemo
  • Gene Bervoets jako właściciel
  • Eliza Stuyck jako Jasmine

Fabuła

Nemo, złodziej dzieł sztuki, opowiada w swojej historii o dzieciństwie, kiedy to nauczyciel poprosił go o wybór trzech rzeczy, które chciałby uratować w przypadku pożaru w domu. Nemo, zamiast wybrać rodzinę, postanowił uratować kota, płytę AC/DC i szkicownik. Choć kot zdechł, a płytę pożyczył znajomemu, który jej nie zwrócił, to szkicownik wciąż ma, twierdząc, że „sztuka jest na zawsze”.

Data premiery

Premiera filmu Inside odbyła się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 20 lutego 2023 roku. Film online został także wydany w Stanach Zjednoczonych 17 marca 2023 roku przez Focus Features.


Znajdź Inside cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Inside po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Inside
IMDb Rating 6.3 1,405 głosów
TMDb Rating 6.639 36 głosów
×