Jestem otchłanią • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Jestem otchłanią po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Jestem otchłanią

Jestem otchłanią

Oct. 27, 2022ItalyNot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie Jestem otchłanią online cda

Jestem otchłanią cały film z roku 2022, którego autorem scenariusza i reżyserem jest Donato Carrisi, oparty na powieści o tym samym tytule, napisanej również przez Carrisiego w 2020 roku.

Główne role w filmie Jestem otchłanią cda zagrają Michela Cescon, Gabriel Montesi i Sara Ciocca, a premiera w włoskich kinach odbyła się 27 października 2022 roku.

Jestem otchłanią cały film – streszczenie fabuły

Opowieść ta ma miejsce w oddziale Lecco w Mandello, gdzie rozciąga się widok na jezioro Onno Como. Głównym bohaterem jest trzydziestoletni śmieciarz, który zmaga się z problemami psychicznymi, wynikającymi z traumy doznanej przez jego matkę i jej towarzyszy w dzieciństwie, kiedy to doświadczyli przemoc fizycznej i psychicznej. Niestety, w wyniku wpływu fikcyjnej postaci, która „mieszka” z nim w domu, bohater dopuszcza się zabójstwa.

Jego losy splatają się z historią trzynastoletniego chłopca z zamożnej rodziny, który ratuje mu życie, gdy próbuje popełnić samobójstwo przez utonięcie, oraz z kobietą zwaną „matką”, która samodzielnie prowadzi dochodzenie w sprawie przemocy wobec kobiet.

Produkcja filmu online

Jestem otchłanią cały film został zrealizowany nad brzegiem jeziora Como, w miejscowości Mandello del Lario (Lc) w oddziale Lecco, oraz w innych lokalizacjach na obszarze Lario. Konkretnie, zarejestrowano jedną scenę w Bellagio i jedną w Nesso. Producentem filmu jest Palomar.


Znajdź Jestem otchłanią cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Jestem otchłanią po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Io sono l'abisso
IMDb Rating 5.6 408 głosów
TMDb Rating 5.754 63 głosów

Director

Cast

Michela Cescon isLa Cacciatrice di Mosche
La Cacciatrice di Mosche
Gabriel Montesi isL’Uomo che Puliva
L’Uomo che Puliva
Sara Ciocca isLa Ragazzina col Ciuffo Viola
La Ragazzina col Ciuffo Viola
×