John Wick 4 • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film John Wick 4 po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
John Wick 4

John Wick 4

Mar. 22, 2023USA169 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie John Wick 4 online

John Wick 4 cały film to amerykański film akcji z 2023 roku, wyreżyserowany przez Chada Stahelskiego i napisany przez Shaya Hattena i Michaela Fincha. Jest to kontynuacja filmu John Wick: Chapter 3 – Parabellum z 2019 roku i czwarta część w serii John Wick. Główną rolę ponownie gra Keanu Reeves, a obok niego w filmie pojawiają się Donnie Yen, Bill Skarsgård, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Shamier Anderson, Rina Sawayama, Scott Adkins i Ian McShane. Lance Reddick, który zmarł przed premierą filmu online, również występuje w filmie.

John Wick 4 Cały Film

Prace nad czwartą częścią Johna Wicka zostały potwierdzone jeszcze przed premierą poprzednika, a oficjalnie ogłoszono przez Lionsgate w maju 2019 roku. Jest to pierwszy film z serii, którego scenariusz nie został napisany przez twórcę franczyzy Dereka Kolstada. Hatten został zatrudniony w maju 2020 roku, a Finchem w marcu 2021 roku, aby napisać scenariusz. Główne zdjęcia do filmu trwały od czerwca do października 2021 roku, a kręcono je w różnych lokalizacjach, w tym we Francji, Niemczech, Nowym Jorku i Japonii. Reasumując John Wick 4 cały film jest na prawdę świetnym kawałkiem najlepszego kina akcji, warty obejrzenia.

Obsada w filmie online

Keanu Reeves wciela się w postać Johna Wicka, zawodowego płatnego zabójcy i zabójcy, który zyskał legendarną reputację dzięki swoim umiejętnościom i jest ścigany przez Wysoki Stół. Donnie Yen gra Caina, niewidomego zabójcę z Wysokiego Stołu i starego przyjaciela Johna Wicka. Bill Skarsgård wciela się w markiza Vincenta de Gramont, potężnego członka Wysokiego Stołu, którego pozycja jest kwestionowana przez Johna Wicka. Laurence Fishburne gra Bowery Kinga, byłego szefa przestępczości podziemnej, który został pozostawiony na śmierć przez Wysoki Stół, a teraz sponsoruje Johna Wicka. Hiroyuki Sanada gra Shimazu Kojiego, kierownika hotelu Osaka Continental i starego przyjaciela Johna Wicka. Shamier Anderson wciela się w postać Mr. Nobody/The Trackera, łowcy nagród ścigającego Wicka. Lance Reddick gra Charona, konsjerża w hotelu Continental w Nowym Jorku. Rina Sawayama wciela się w postać Akiro, córki Kojiego i konsjerżki w hotelu Osaka Continental. Scott Adkins gra Killę Harkana, szefa Niemieckiego Stołu i osobę, która ma jedną wspólną cechę z Johnem Wickiem: mają tego samego wroga. Ian McShane wciela się w postać Winstona Scotta, kierownika hotelu New York Continental i przyjaciela Johna Wicka. Ponadto Clancy Brown wciela się w postać Zwiastuna, wysokiego rangą agenta Wysokiego Stołu. Natalia Tena gra Katie, przybraną siostrę Johna Wicka, a Marko Zaror gra Chidiego, prawą rękę markiza de Gramont. George Georgiou pojawia się jako Starszy, „ten, który siedzi nad stołem”. Bridget Moynahan pojawia się jako zmarła żona Johna, Helen. Sven Marquardt, niesławny europejski bramkarz, wciela się w postać członka Ruska Roma o imieniu Klaus.

Ciekawostki

Kiedy ogłoszono John Wick 4 cały film, Reeves ujawnił, że zaczął szkolenie dla roli w John Wick 4 i Matrix Resurrections. W maju 2021 roku ogłoszono, że Rina Sawayama zagra w filmie John Wick 4 cda. Została wybrana ze względu na swoje umiejętności choreograficzne, a Stahelski zobaczył jej teledyski do piosenek „XS” i „Bad Friend”, w których prezentowała taniec i walkę. W następnym miesiącu do obsady dołączyli Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Donnie Yen, Bill Skarsgård, Shamier Anderson i Scott Adkins. Sanada pierwotnie miał zagrać Zero w John Wick 3, ale zdecydował się zrezygnować na rzecz pojawienia się w Avengers: Koniec gry. W lipcu 2021 roku potwierdzono, że Lance Reddick ponownie wcieli się w rolę Charona, a Ian McShane zagra ponownie Winstona. Clancy Brown dołączył do obsady John Wick 4 cda w sierpniu.

Rozwój całego filmu

W maju 2020 roku IndieWire ujawniło, że premiera filmu John Wick 4 online została opóźniona do maja 2022 roku. Powodem opóźnienia była pandemia COVID-19 oraz zobowiązania Keanu Reevesa do filmu „Matrix Resurrections”, który miał być wydany w tym samym pierwotnym terminie co „John Wick 4”. Reżyser Chad Stahelski wyjaśnił, że Reeves musi dokończyć swoje zaangażowanie w „Matrix”, co może potrwać do końca roku, a dopiero później ekipa John Wick 4 cda będzie mogła przejść do trybu przygotowawczego. Z tego powodu daty wydania filmów pozostają niepewne. Po ogłoszeniu czwartego filmu, Keanu Reeves poinformował, że rozpoczął szkolenie dla swojej roli w „John Wick 4” oraz w „Matrix Resurrections”.

John Wick 4 cały film po polsku – Premiera

Premiera John Wick 4 cały film pierwotnie zaplanowany na 21 maja 2021 roku, został opóźniony ze względu na pandemię COVID-19. Film online miał swoją premierę na Odeon Luxe Leicester Square w Londynie 6 marca 2023 roku, a w Stanach Zjednoczonych został wydany 24 marca przez Lionsgate. Otrzymał pozytywne recenzje od krytyków i zarobił na całym świecie 157 milionów dolarów.


Znajdź John Wick 4 cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć John Wick 4 po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu John Wick: Chapter 4
IMDb Rating 8.5 46,785 głosów
TMDb Rating 8.262 393 głosów

Director

Cast

Keanu Reeves isJohn Wick
John Wick
Bill Skarsgård isMarquis de Gramont
Marquis de Gramont
Clancy Brown isThe Harbinger
The Harbinger

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!