Kandahar • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Kandahar po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Kandahar

Kandahar

May. 25, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie Kandahar 2023 online

Kandahar cały film to amerykański thriller akcji wyreżyserowany przez Rica Romana Waugha, napisany przez Mitchella LaFortune i wyprodukowany przez Gerarda Butlera, który występuje także w filmie u boku Ali Fazala, Navida Negahbana, Olivii Mai-Barrett, Niny Toussaint-White, Corey Johnson i Travisa Fimmela w rolach drugoplanowych. Kandahar cały film cda ma mieć swoją premierę kinową 26 maja 2023 roku nakładem Open Road Films.

Znakomita obsada w filmie online

  • Gerard Butler jako Tom Harris
  • Olivia-Mai Barrett jako Ida Harris
  • Rebecca Calder jako Corrine Harris (głos)
  • Ali Fazal
  • Navid Negahban
  • Bahador Foladi jako Farzad Asadi
  • Faizan Munawar Varya jako Ahmed Nasiri
  • Nina Toussaint-White
  • Coreya Johnsona
  • Travisa Fimmela

Kandahar cały film – streszczenie fabuły

Tom Harris, agent CIA, zostaje uwięziony na wrogim terytorium w Afganistanie. Kiedy wyciek danych wywiadowczych ujawnia jego tożsamość i misję, musi z pomocą swojego afgańskiego tłumacza przebić się do punktu ewakuacyjnego w Kandaharze, unikając jednocześnie elitarnej jednostki sił specjalnych, która jest na ich tropie.

Produkcja filmu Kandahar CDA

W czerwcu 2016 roku były oficer wywiadu wojskowego, Mitchell LaFortune, sprzedał swoją koncepcję scenariusza Burn Run firmie Thunder Road Films. Scenariusz opierał się na jego doświadczeniach z pracy dla Agencji Wywiadu Obronnego i oddelegowania do Afganistanu w 2013 roku podczas przecieków Snowdena. W czerwcu 2020 roku ogłoszono, że Gerard Butler wyprodukuje i zagra w filmie, który został przemianowany na Kandahar cda, ponownie współpracując z reżyserem z Grenlandii, Ric Roman Waugh, z którym pracował już przy filmie Anioł zemsty.

Ali Fazal i Navid Negahban dołączyli do obsady w grudniu 2021 roku. Większość zdjęć rozpoczęła się 2 grudnia 2021 roku w Arabii Saudyjskiej. Dzięki temu, Kandahar cały film stał się pierwszym wysokobudżetowym amerykańskim filmem fabularnym, który kręcono w Al-Ula i Dżuddzie. Nina Toussaint-White i Bahador Foladi dołączyli do obsady jeszcze w tym samym miesiącu. Zdjęcia zakończono w styczniu 2022 roku.

Data premiery

We wrześniu 2022 roku firma Open Road Films nabyła prawa do dystrybucji filmu w USA w ramach ośmiocyfrowej umowy. W styczniu 2023 roku ogłoszono, że Kandahar cały film trafi do kin 26 maja 2023 roku.


Znajdź Kandahar cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Kandahar po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Kandahar
×