Kochanica króla Jeanne du Barry • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Kochanica króla Jeanne du Barry po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Kochanica króla Jeanne du Barry

Kochanica króla Jeanne du Barry

May. 16, 2023France113 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Kochanica króla Jeanne du Barry cały film – Romantyczna Intryga i Szaleństwo na Dworze!

Kochanica króla Jeanne du Barry cały film wyreżyserowany i wyprodukowany przez Maïwenn, wraz z niesamowitymi rolami Jeanne (granej przez nią samego) i Johnny’ego Deppa, to dramat historyczny, który z pewnością zapisał się w historii kinematografii. Ależ ta opowieść ma w sobie wszystko – miłość, intrygę, i jakże szokujące wydarzenia na dworze króla Ludwika XV!

Kulisy Koprodukcji: Francja, Belgia i Wielka Brytania Razem!

Kochanica króla Jeanne du Barry online cda to prawdziwie międzynarodowy projekt! Francuska, belgijska i brytyjska koprodukcja, która przekracza granice zarówno geograficzne, jak i artystyczne. I dzięki współpracy Why Not Productions, IN.2 Film Deppa i dystrybucji Le Pacte, film ten otrzymał prawdziwie magiczny pierwiastek!

22,4 Miliona Dolarów – Cena Rozmarzenia na Ekranie

Oj, nie było tanio! Kochanica króla Jeanne du Barry cały film cda to majstersztyk, który kosztował 22,4 miliona dolarów. Ale efekty tego wydatku są nie do opisania! To jedna z najdroższych produkcji we francuskim kinie, której równie wysokobudżetowych kolegów można policzyć na palcach jednej ręki!

Premiera W Cannes – Wyjątkowy Początek Przygody

Cannes było tego świadkiem! Kochanica króla Jeanne du Barry online zapoczątkowała festiwalowy maraton kinowy swoją światową premierą w maju 2023 roku. Co za spektakl, co za pasja, co za historia! Nie mogliśmy doczekać się, aż zobaczymy to arcydzieło na ekranach kin!

Kochanica króla Jeanne du Barry CDA: Od Nizin do Szaleńczego Romansu

Jeanne – kobieta z klasy robotniczej, niebanalna i przebiegła, postanawia zdobyć serce króla Ludwika XV swoim niepowtarzalnym wdziękiem i inteligencją. A co za związek! Zakochują się w sobie po uszy, nie bacząc na etykietę i przyzwoitość. To miłość, która wstrząśnie całym Wersalem, a może i całą Francją!

Kochanica króla Jeanne du Barry cały film to naprawdę zaskakująca i niesamowita opowieść, która łączy w sobie historię, romantyzm i odrobinę szaleństwa. To kino, które zapada w pamięć na długo!


Znajdź Kochanica króla Jeanne du Barry cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Kochanica króla Jeanne du Barry po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Jeanne du Barry
×