Kokainowy miś • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Kokainowy miś po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Kokainowy miś

Kokainowy miś

Drapieżnik, naćpany kokainą odszedł od zmysłów.Feb. 22, 2023USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Kokainowy miś online

Cały Film Kokainowy miś (w niektórych krajach wydany jako „Crazy Bear”) to amerykański thriller komediowy z 2023 roku, którego reżyserką jest Elizabeth Banks, a scenariusz napisał Jimmy Warden. Produkcja ta luźno opiera się na prawdziwej historii Kokainowego misia, czarnym niedźwiedziu, który połknął blisko 75 funtów (34 kg) zagubionej kokainy. W filmie Kokainowy miś online główne role zagrali Keri Russell, O’Shea Jackson Jr., Christian Convery, Alden Ehrenreich, Brooklynn Prince, Isiah Whitlock Jr., Margo Martindale i Raya Liotty. Obraz dedykowany jest Liotty, która zmarła w maju 2022 roku.

Niesamowita obsada w filmie online Kokainowy miś CDA

Keri Russell wciela się w rolę Sari, pielęgniarki szukającej swojej córki Dee Dee, która uciekła ze szkoły ze swoim najlepszym przyjacielem Henrym. Alden Ehrenreich gra Eddiego, owdowiałego samotnego ojca i syna Syda, który poszukuje zaginionej kokainy. O’Shea Jackson Jr. z kolei wciela się w postać Daveeda, handlarza narkotyków i najlepszego przyjaciela Eddiego, który także szuka zaginionej kokainy. Ray Liotta gra Syda, narkotykowego króla z St. Louis, który zleca swojemu synowi Eddie’emu i porucznikowi Daveedowi znalezienie zaginionej kokainy, aby zapobiec zabiciu jego rodziny przez przełożonych. Isiah Whitlock Jr. wciela się w postać Boba, dumnego właściciela psa i szefa policji w Knoxville w stanie Tennessee, który także szuka zaginionej kokainy Syda w ostatni dzień przed przejściem na emeryturę.

Brooklynn Prince wciela się w rolę Dee Dee, wagarującej córki Sari i najlepszego przyjaciela Henry’ego, która zostaje porwana przez Kokainowego Niedźwiedzia. Christian Convery gra Henry’ego, najlepszego przyjaciela Dee Dee, który opuszcza z nią szkołę, aby zwiedzać las w poszukiwaniu kokainy. Margo Martindale gra rangera Liz, głównego strażnika parku Chattahoochee-Oconee National Forest, który przygotowuje się na randkę z Peterem przed spotkaniem z Kokainowym Niedźwiedziem. Jesse Tyler Ferguson wciela się w postać Petera, kochającego zwierzęta eksperta od dzikiej przyrody z Chattahoochee-Oconee National Forest, który przygotowuje się do randki z Liz przed spotkaniem z kokainowym niedźwiedziem.

Kristofer Hivju wciela się w postać Olafa, turysty i męża Elsy, który spotyka kokainowego misia. Postać ta nosi imię zarówno na cześć samozwańczej postaci z Krainy Lodu, jak i samego Hivju. Hannah Hoekstra gra Elsę, turystkę i żonę Olafa, która chce mieć z nim dziecko. Postać ta została nazwana na cześć samozwańczej postaci z Krainy Lodu.

Ayoola Smart gra oficera Rebę, zamierzonego następcę Boba, który zostawia swojego psa i potajemnie pracuje dla Syda. Aaron Holliday, JB Moore i Leo Hanna wcielają się w postacie Kid (Stache), Vesta i Ponytaila, trójki nastoletnich przestępców znanych jako gang Duchamps, którzy często powodują kłopoty w lesie. Kahyun Kim i Scott Seiss grają Beth i Toma, duet ratowników medycznych wezwany przez Duchampów

Oprócz głównych postaci, w filmie Kokainowy miś cda pojawiają się także inne postaci, które wpływają na fabułę i jej rozwój. W rolach tych postaci występują m.in. Jesse Tyler Ferguson jako Peter, kochający zwierzęta ekspert od dzikiej przyrody z Chattahoochee – Oconee National Forest, oraz Kristofer Hivju jako Olaf, turysta i mąż Elsy, który spotyka kokainowego niedźwiedzia. W filmie pojawia się również Hannah Hoekstra jako Elsa, żona Olafa, która chce mieć z nim dziecko, oraz Ayoola Smart jako Officer Reba, zamierzony następca Boba, który potajemnie pracuje dla Syd.

Kokainowy miś cały film – kiedy premiera?

Kokainowy miś cały film zyskał popularność zarówno wśród widzów, jak i krytyków filmowych. Został wydany w kinach w Stanach Zjednoczonych 24 lutego 2023 roku przez Universal Pictures i zarobił na całym świecie 83 miliony dolarów przy budżecie 30-35 milionów dolarów. Mimo mieszanych recenzji krytyków, film zyskał rzesze fanów, którzy docenili jego niebanalną fabułę i humorystyczne podejście do tematu.


Znajdź Kokainowy miś cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Kokainowy miś po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Cocaine Bear
IMDb Rating 6 54,735 głosów
TMDb Rating 6.562 511 głosów
×