Mała Syrenka • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mała Syrenka po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Mała Syrenka

Mała Syrenka

May. 24, 2023USAPG
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Zakochaj się na nowo – opowieść o nowym filmie Mała Syrenka 2023 CDA

Cały film Mała Syrenka online cda to przyszły amerykański film muzyczny i fantasy w reżyserii Roba Marshalla, oparty na scenariuszu autorstwa Davida Magee. Film jest adaptacją aktorską animowanego filmu Disneya z 1989 roku pod tym samym tytułem, który z kolei luźno opiera się na baśni Hansa Christiana Andersena z 1837 roku o tym samym tytule. W obsadzie filmu online znajdują się m.in.: Halle Bailey w roli tytułowej, Jonah Hauer-King, Daveed Diggs, Awkwafina, Jacob Tremblay, Noma Dumezweni, Javier Bardem i Melissa McCarthy.

Plan remake’u „Małej Syrenki” z 1989 roku został potwierdzony w maju 2016 roku. Marshall został wyznaczony na reżysera filmu w grudniu 2017 roku, a większość głównej obsady podpisała kontrakt między czerwcem a listopadem 2019 roku. Zdjęcia odbyły się głównie w Pinewood Studios w Anglii od stycznia do lipca 2021 roku.

Mała Syrenka 2023 cały film został wyprodukowany przez Walt Disney Pictures, DeLuca Marshall i Marc Platt Productions. Lin-Manuel Miranda współtworzył nowe piosenki do remake’u jako autor tekstów, a Alan Menken powrócił jako kompozytor zarówno muzyki, jak i piosenek. Premiera kinowa Małej Syrenki online w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 26 maja 2023 roku.

Obsada w filmie online

  • Halle Bailey zagra Ariel – młodą syrenkę i najmłodszą córkę króla Trytona, która jest zafascynowana światem ludzi. Jej obsadę ogłoszono 3 lipca 2019 roku.
  • Jonah Hauer-King zagra Erica – ludzkiego księcia, w którym Ariel się zakochuje po uratowaniu go przed utonięciem.
  • Daveed Diggs zagra Sebastiana – lojalnego kraba, zaufanego sługę króla Tritona i nadwornego kompozytora, który czuwa nad Ariel.
  • Awkwafina zagra Scuttle – tępego głuptaka z północy i przyjaciela Ariela, który dostarcza niedokładne opisy wszystkich obiektów świata ludzkiego/powierzchni, które Ariel znajduje. W filmie postać Scuttle zostanie przedstawiona jako nurkująca samica ptaka, a nie samiec mewy, jak w oryginale, aby lepiej pasowała do scen podwodnych.
  • Jacob Tremblay zagra Flądrę – niespokojną, ale szlachetną tropikalną rybę, która jest najlepszym przyjacielem Ariel.
  • Noma Dumezweni zagra królową Selinę – nową postać w filmie.
  • Javier Bardem zagra króla Tritona – nadopiekuńczego ojca Ariel i króla Atlantydy, który jest uprzedzony do ludzi.
  • Melissa McCarthy zagra Ursulę – zdradziecką wiedźmę morską z mackami ośmiornicy, z którą Ariel zawiera umowę, aby stać się człowiekiem. Jest to jednak potajemna część planu Ursuli, która dąży do podboju Atlantydy.
  • Art Malik zagra Grimsby’ego – lojalnego lokaja i powiernika Erica, który dba o to, by Eric znalazł odpowiednią dziewczynę do poślubienia.

W filmie Mała Syrenka 2023 online pojawią się także Lorena Andrea jako Perla, Simone Ashley jako Indira, Kajsa Mohammar jako Karina, Nathalie Sorrell jako Caspia, Karolina Conchet jako Mala oraz Sienna King jako Tamika – córki Tritona i sióstry Ariel, przemianowane na potrzeby filmu. Ponadto, Jessica Alexander, Russell Balogh, Emily Coates, John Dagleish i Adrian Christopher zostali obsadzeni w nieujawnionych rolach.

Warto zobaczyć – jak Mała Syrenka cały film online zaskakuje nowymi wątkami i emocjami

Ariel, najmłodsza córka króla Trytona, władcy królestwa Atlantica, jest zafascynowana światem ludzi, ale syreny nie mają możliwości jego eksploracji. Pewnego dnia, gdy ratuje księcia Eryka z katastrofy statku, zakochuje się w nim i postanawia być z nim w świecie powyżej wody. Te działania doprowadzają do konfrontacji z jej ojcem oraz spotkania z przebiegłą wiedźmą morską Ursulą, z którą Ariel zawiera umowę zamiany swojego pięknego głosu na ludzkie nogi, aby mogła odkryć świat powyżej wody i zaimponować Ericowi. Jednakże ta decyzja stawia jej życie (a także koronę jej ojca) w niebezpieczeństwie.

Powrót kultowej historii – cały film Mała Syrenka z 2023 roku

Efekty wizualne w filmie Mała Syrenka cda zostaną zapewnione przez cztery firmy: Industrial Light & Magic, Wētā FX, Moving Picture Company oraz Framestore. DNEG będzie odpowiedzialny za konwersję stereo. Reżyser Rob Marshall opisał sekwencję „Under the Sea” jako „wielki, masywny numer muzyczny”, który wymagał wielu prac przygotowawczych z Johnem DeLucą, takich jak tworzenie wstępnej wizualizacji. Ta wizualizacja jest prawie jak mały mini-film animowany, który pozwala na lepsze zrozumienie, jak płynie i działa dana sekwencja. W tworzeniu podwodnych środowisk i stworzeń bardzo ważne jest, aby wyglądały one jak prawdziwe, aby widzowie uwierzyli i mogli się nimi emocjonalnie zaangażować.

Najpiękniejsza baśń dla każdego – nowa odsłona Małej Syrenki zachwyca

Według informacji podanych przez Variety, w pierwszy weekend po premierze oficjalny zwiastun Małej Syrenki osiągnął ponad 104 miliony wyświetleń na całym świecie, co przewyższyło wyniki poprzednich aktorskich produkcji Disneya, w tym Beauty and the Beast z 94 milionami, Aladdin z 74 milionami i Cruellą z 68 milionami. W momencie wydania w 2022 roku, Mała Syrenka cały film stał się wirusowy, szczególnie wśród czarnych dziewcząt, które wyrażały swoje pozytywne reakcje na zwiastun. W grudniu 2022 roku, w ankiecie przeprowadzonej przez Fandango Media, cały film Mała syrenka zajął trzecie miejsce w kategorii „Najbardziej oczekiwany film familijny” na 2023 rok, podczas gdy Halle Bailey i Melissa McCarthy zajęły pierwsze miejsca odpowiednio w kategoriach „Najbardziej oczekiwany nowy występ na dużym ekranie” i „Najbardziej oczekiwany złoczyńca”.

Po premierze na 95. ceremonii rozdania Oscarów 12 marca 2023 r. oficjalny zwiastun osiągnął ponad 108 milionów wyświetleń na całym świecie w ciągu pierwszych 24 godzin. Aktualnie jest to jeden z najczęściej oglądanych zwiastunów dla jakiegokolwiek wymyślonego filmu w rosnącej serii filmów akcji Disneya oraz największy tytuł filmu akcji Disneya od czasu remake’u Króla Lwa z 2019 roku.


Znajdź Mała Syrenka cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Mała Syrenka po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu The Little Mermaid

Director

Rob Marshall
Director

Cast

Jonah Hauer-King isPrince Eric
Prince Eric
Daveed Diggs isSebastian (voice)
Sebastian (voice)
Awkwafina isScuttle (voice)
Scuttle (voice)
Jacob Tremblay isFlounder (voice)
Flounder (voice)
Noma Dumezweni isQueen Selina
Queen Selina
Javier Bardem isKing Triton
King Triton
Art Malik isSir Grimsby
Sir Grimsby

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!