Marlowe • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Marlowe po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Marlowe

Marlowe

Feb. 15, 2023France109 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Marlowe online

Cały film Marlowe to neo-noirowy thriller kryminalny z 2022 roku, wyreżyserowany przez Neila Jordana, który napisał scenariusz wraz z Williamem Monahanem. Film online jest adaptacją powieści Johna Banville’a z 2014 roku, zatytułowanej „The Black-Eyed Blonde” i wydanej pod pseudonimem Benjamin Black. W rolę prywatnego detektywa Philipa Marlowe’a, fikcyjnej postaci stworzonej przez Raymonda Chandlera, wcielił się Liam Neeson, a obok niego wystąpili Diane Kruger, Jessica Lange, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Alan Cumming, Francois Arnaud, Ian Hart, Danny Huston, Daniela Melchior i Colm Meaney.

Fabuła filmu online

W 1939 roku w Los Angeles, prywatny detektyw Philip Marlowe zostaje zatrudniony przez czarującą dziedziczkę Clare Cavendish, aby odnaleźć swojego zaginionego kochanka, Nico Petersona, mistrza rekwizytów w Pacific Film Studios. Marlowe szybko dowiaduje się, że Peterson nie żyje – najwyraźniej upadł pijany, zanim samochód przypadkowo przejechał i zmiażdżył mu głowę przed ekskluzywnym luksusowym klubem Corbata, który jest przeznaczony tylko dla elity miasta. Marlowe nie zostaje wpuszczony do klubu i wdaje się w bójkę z ogrodnikami, gdy próbuje się tam dostać. Jego przyjaciel, detektyw z wydziału zabójstw Joe Green, nie jest zainteresowany ponownym otwarciem sprawy i zachęca Marlowe’a do zaakceptowania śmierci Petersona. Detektyw odwiedza Cavendish w jej domu, aby powiedzieć jej o śmierci Petersona, a także spotyka się z właścicielem studia, Philipem O’Reilly, przyszłym ambasadorem w Anglii. Cavendish ujawnia, że widziała Petersona przejeżdżającego obok niej podczas jej pobytu w Tijuanie, po rzekomej śmierci Petersona.

Premiera Marlowe CDA

Premiera Marlowe odbyła się 24 września 2022 r. na 70. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w San Sebastián, a kinowa premiera miała miejsce 15 lutego 2023 r. dzięki dystrybucji Open Road Films i Briarcliff Entertainment. Film spotkał się z mieszaniem reakcjami krytyków.


Znajdź Marlowe cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Marlowe po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Marlowe
IMDb Rating 5.3 4,185 głosów
TMDb Rating 5.876 85 głosów

Director

Neil Jordan
Director

Cast

Liam Neeson isPhilip Marlowe
Philip Marlowe
Diane Kruger isClare Cavendish
Clare Cavendish
Jessica Lange isDorothy Cavendish
Dorothy Cavendish
Danny Huston isFloyd Hanson
Floyd Hanson
Alan Cumming isLou Hendricks
Lou Hendricks
Ian Hart isJoe Green
Joe Green
Daniela Melchior isLynn Peterson
Lynn Peterson
Patrick Muldoon isRichard Cavendish
Richard Cavendish
Colm Meaney isBernie Ohls
Bernie Ohls
×