Martwe zło: Przebudzenie • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Martwe zło: Przebudzenie po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Martwe zło: Przebudzenie

Martwe zło: Przebudzenie

Apr. 19, 2023Ireland96 Min.R
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje ogólne na temat całego filmu Martwe zło: Przebudzenie online

Martwe zło: Przebudzenie cały film to amerykański horror z 2023 roku opowiadający o zjawiskach nadprzyrodzonych. Film online został napisany i wyreżyserowany przez Lee Cronina i jest piątą odsłoną serii filmów „Martwe zło”. Główne role w filmie odgrywają Lily Sullivan i Alyssa Sutherland, którzy grają dwie skłócone siostry, próbujące przetrwać i ocalić swoją rodzinę przed demonicznymi stworzeniami. Morgan Davies, Gabrielle Echols i Nell Fisher (w swoim debiucie filmowym) pojawiają się w rolach drugoplanowych.

Obsada w filmie

 • Lily Sullivan jako Beth
 • Alyssa Sutherland jako Ellie
 • Morgan Davies jako Danny
 • Gabrielle Echols jako Bridget
 • Nell Fisher jako Kassie
 • Richard Crouchley jako Caleb
 • Mirabai Pease jako Teresa
 • Anna-Maree Thomas jako Jessica
 • Jayden Daniels jako Gabriel
 • Billy Reynolds-McCarthy jako Jake
 • Tai Wano jako Scott

Streszczenie opisu fabuły Martwe zło: Przebudzenie CDA

Beth po długiej podróży w trasie odwiedza swoją starszą siostrę Ellie, która samotnie wychowuje trójkę dzieci w małym mieszkaniu w Los Angeles. Ich spokój zostaje jednak zakłócony, gdy Ellie znajduje tajemniczą książkę ukrytą w budynku, która uwalnia przerażające, opętane przez demony ciała.

Filmowanie

Główne zdjęcia do filmu Martwe zło: Przebudzenie CDA rozpoczęły się w Nowej Zelandii 6 czerwca 2021 roku, a operatorem filmu był Dave Garbett, który wcześniej pracował jako operator w kilku odcinkach „Ash vs Evil Dead”. 14 lipca 2021 roku Cronin ujawnił, że zdjęcia do filmu zostały oficjalnie zakończone. Oficjalne zakończenie filmowania nastąpiło 27 października 2021 roku. Cronin podkreślił, że w filmie wykorzystano ponad 6500 litrów (około 1717 galonów) sztucznej krwi.

Produkcja filmu online

Prace nad filmem rozpoczęły się po odrzuceniu planów kontynuacji „Martwe Zło” (2013) oraz „Army of Darkness” (1992) oraz czwartego sezonu „Ash vs Evil Dead” (2015-2018). W październiku 2019 roku ogłoszono, że Sam Raimi jest producentem nowego filmu, którego scenariusz i reżyserię powierzono Lee Croninowi. Bruce Campbell również został producentem wykonawczym. Firma New Line Cinema, dystrybutor pierwszego filmu online, została zaangażowana w produkcję. Główne zdjęcia kręcono w Nowej Zelandii od czerwca do października 2021 roku.

Martwe zło: Przebudzenie cały film – data premiery

Martwe zło: Przebudzenie cały film miał swoją premierę na festiwalu South by Southwest 15 marca 2023 roku, a jego premiera w Stanach Zjednoczonych zaplanowana jest na 21 kwietnia, wydana przez Warner Bros. Pictures.

Początkowo Martwe zło: Przebudzenie cały film miał być wyłącznie dostępny w serwisie VOD HBO Max, jednak w sierpniu 2022 roku zdecydowano o przeniesieniu go na ekrany kinowe. Decyzja ta była wynikiem planu restrukturyzacji dystrybucji filmów w Warner Bros., który zakładał mniejsze poleganie na wydaniach w HBO Max i większy nacisk na wydania kinowe.

Rozwój filmu

W trakcie premiery na festiwalu South by Southwest, Fede Álvarez ogłosił kontynuację swojego filmu Martwe Zło (2013), który był remakiem filmu z 1981 roku. Sam Raimi potwierdził swoje plany dotyczące napisania Martwe Zło 4 razem ze swoim bratem Ivanem Raimim, a film miał być kontynuacją Army of Darkness (1992). W czasie panelu na WonderCon w marcu 2013 roku, Bruce Campbell i Álvarez ogłosili, że ich ostatecznym celem jest stworzenie drugiej części Martwe zło: Przebudzenie cały film Álvareza i Raimiego, a po Army of Darkness 2 pojawi się siódmy film, który połączy narrację Asha Williamsa i Mii Allen. Campbell potwierdził, że ponownie wcieli się w rolę Asha w Armii ciemności 2. Álvarez poinformował swoich fanów na Twitterze, że to Sam Raimi będzie reżyserem Armii ciemności 2. W listopadzie Campbell wyraził wątpliwości dotyczące czwartej części Martwego Zła. We wrześniu 2017 roku, na panelu Fan Expo Canada, Campbell stwierdził, że wierzy, iż jedyną przyszłością dla franczyzy jest sieć kablowa premium, przywołując przykład Ash vs Martwe Zło na Starz.

W listopadzie 2018 roku, Álvarez ogłosił, że są to tylko pomysły i nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Mają scenariusz dla filmu Don’t Breathe 2, który sami napisali. Jedyną różnicą jest to, że nie mają scenariusza dla Martwe zło: Przebudzenie cda. Álvarez powiedział również, że prowadzili wewnętrzne dyskusje na temat tego, co byłoby dla ludzi najbardziej interesujące. Niestety, to Don’t Breathe 2 wygrał, aby zostać wyprodukowanym, ponieważ jest to jedno z jego własnych dzieł. Oczywiście, Martwe zło ma więcej fanów. W lipcu 2019 roku, Raimi omówił przyszłość serii Martwe zło, mówiąc, że chcieliby zrobić kolejną część i pracują nad kilkoma pomysłami. Raimi powiedział, że byłby zainteresowany nakręceniem kolejnego filmu z Campbellem, jednak Campbell wcześniej twierdził, że wycofał się z roli Asha. Powiedział, że inną opcją byłaby kontynuacja restartu z 2013 roku, ale nie jest pewien, czy Álvarez chciałby nakręcić kontynuację w tym momencie, ponieważ reżyser jest obecnie bardzo poszukiwany. Mimo to potwierdzono, że Campbell pojawi się w filmie kwietniu 2023 roku w małej roli, którą równie dobrze mógłby grać Ash Williams.


Znajdź Martwe zło: Przebudzenie cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Martwe zło: Przebudzenie po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Evil Dead Rise
IMDb Rating 7.3 17,300 głosów
×