Mavka i strażnicy lasu • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mavka i strażnicy lasu po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Mavka i strażnicy lasu

Mavka i strażnicy lasu

Mar. 02, 2023Ukraine85 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólnie o całym filmie Mavka i strażnicy lasu CDA

Mavka i strażnicy lasu cały film to ukraińska animowana komedia fantasy z 2023 roku, wyreżyserowana przez Ołeha Malamużę i Oleksandrę Ruban. Film oparty jest na sztuce poetyckiej Leśna piosenka autorstwa Lesi Ukrainki i czerpie inspirację z ukraińskiej i słowiańskiej mitologii ludowej.  Premiera filmu Mavka i strażnicy lasu cda na Ukrainie odbyła się 2 marca 2023 roku.

Streszczenie fabuły filmu online

Mavka i strażnicy lasu cały film animowany opowiada o relacjach między duchami lasu a ludźmi. Główną bohaterką z krainy leśnych istot jest Mavka, łagodna i naiwna dziewczyna, która budzi się na wiosnę, by obudzić innych duchów. Muzyk Lukas, chcąc uratować swojego chorego wujka Leo, udaje się za namową okrutnej Kyliny do tajemniczego i zakazanego lasu, aby znaleźć drzewo życia. W rzeczywistości Kylina pragnie wykorzystać moc odżywczą drzewa, aby osiągnąć wieczną młodość. Mavka zachwyca się talentem muzycznym Lukasa, a między nimi rodzi się uczucie.

Produkcja filmu

Po raz pierwszy informacje o produkcji pełnometrażowego animowanego filmu 3D Mavka i strażnicy lasu cda zostały ogłoszone we wrześniu 2015 roku przez Grupę Film.UA. Spółka potwierdziła rozpoczęcie produkcji filmu opartego na klasycznej ukraińskiej literaturze, a dokładniej na dziele Lesi Ukrainki – Leśnej piosence.

W marcu 2017 roku FILM.UA Group i Animagrad przedstawili projekt Mavka. The Forest Song podczas największego w Europie forum animacji Cartoon Movie. Ukraina została tam po raz pierwszy reprezentowana, a pitch projektu okazał się sukcesem.

Pierwszy zwiastun filmu Mavka i strażnicy lasu cda został zaprezentowany 18 lipca 2017 roku, a główny zwiastun, w którym usłyszymy utwór „Language of the Wind” w wykonaniu Khrystyny Soloviy i Artema Pyvovarova, został wydany 1 lutego 2023 roku.

Mavka i strażnicy lasu cały film – kiedy premiera?

Po siedmiu latach pracy, Mavka i strażnicy lasu cały film miał swoją krajową premierę 2 marca i osiągnęła rekordową liczbę 189 048 wejść, przeganiając Avatar: Istota wody. W pierwszym tygodniu wyświetlania filmu, wpływy z kasy wyniosły 24,9 mln hrywien, co stanowiło rekord wśród krajowych kin ukraińskich. Przez sześć weekendów seansów sprzedano 1 011 735 biletów, a kasa krajowa wyniosła 127 531 211 UAH.


Znajdź Mavka i strażnicy lasu cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Mavka i strażnicy lasu po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Мавка: Лісова пісня
IMDb Rating 7.1 2,186 głosów
TMDb Rating 7.4 13 głosów

Director

Cast

Nataliia Denysenko isMavka (voice)
Mavka (voice)
Artem Pyvovarov isLucas (voice)
Lucas (voice)
Olena Kravets isKylina (voice)
Kylina (voice)
Serhii Prytula isFrol (voice)
Frol (voice)
Oleh Mykhailiuta isUncle Leo (voice)
Uncle Leo (voice)
Nataliia Sumska isThe Healer (voice)
The Healer (voice)
Yuliia Sanina isOndina (voice)
Ondina (voice)
Mykhailo Khoma isHush (voice)
Hush (voice)
×