Meg 2: Głębia • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Meg 2: Głębia po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Meg 2: Głębia

Meg 2: Głębia

Aug. 02, 2023ChinaPG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Meg 2: Głębia cały film – Mistrzowskie Połączenie Horroru i Science Fiction

Cały film Meg 2: Głębia to nadchodzący horror science fiction w reżyserii Bena Wheatleya, oparty na scenariuszu autorstwa Jona Hoebera, Ericha Hoebera i Deana Georgarisa. Film jest adaptacją powieści Steve’a Altena zatytułowanej „The Trench” z 1999 roku. Stanowi on kontynuację filmu „The Meg” z 2018 roku. W obsadzie filmu występują Jason Statham, Wu Jing, Sophia Cai, Page Kennedy, Sergio Peris-Mencheta, Skyler Samuels i Cliff Curtis.

Odkrycie, Misja i Walka o Przetrwanie

Jonas Taylor przewodzi ekspedycji badawczej, która zapuszcza się na nieznane głębiny oceanu. Ich podróż szybko zamienia się w chaos, gdy złowroga operacja wydobywcza zagraża misji, stawiając ich przed wyzwaniem walki o przetrwanie o niezwykle wysokiej stawce. Konfrontując się z kolosalnymi, prehistorycznymi rekinami oraz nieustępliwymi rabusiami środowiska, będą musieli przewyższyć, przekabacić i pokonać bezlitosne drapieżniki.

Obsada: Wojownicy na Głębinach

  • Jason Statham jako Jonas Taylor
  • Wu Jing
  • Sophia Cai jako Meiying Zhang
  • Page Kennedy jako DJ
  • Sergio Peris-Mencheta
  • Skyler Samuels
  • Cliff Curtis jako James „Mac” Mackreides
  • Sienna Guillory

Produkcja: Droga ku Sukcesowi

Rozwój filmu Meg 2: Głębia CDA

W kwietniu 2018 roku Jason Statham wyraził nadzieję na kontynuację filmu „The Meg” (2018), pod warunkiem, że zdobędzie on aprobatę publiczności. Statham powiedział wtedy: „Obecnie wszystko opiera się na zarobkach. Jeśli film przynosi zyski, oczywiście jest zapotrzebowanie na więcej pieniędzy. A jeśli coś się nie uda, szybko zostaje to zepchnięte pod dywan – to właśnie taka jest rzeczywistość Hollywood”. W sierpniu 2018 roku Steve Alten, autor powieści „The Meg”, powiedział: „Zawsze czułem, że ta franczyza może być warta miliard dolarów, jeśli zostanie dobrze zrealizowana. Ale aby to zrobić dobrze, musi być odpowiednio zaprojektowany rekin, odpowiednia obsada i właściwy ton. A Warner Bros. całkowicie to osiągnęło. Producentom się udało”. W październiku 2018 roku producentka wykonawcza Catherine Xujun Ying ogłosiła, że prace nad kontynuacją są na wczesnym etapie.

Przedprodukcja

W marcu 2019 roku ogłoszono, że trwają prace nad scenariuszem, a do napisania kontynuacji powrócili scenarzyści Dean Georgaris, Jon Hoeber i Erich Hoeber. W swoim biuletynie z września 2020 roku Steve Alten potwierdził, że scenariusz pod tytułem Meg 2: Głębia online jest już gotowy i wyraził zainteresowanie jego „mrocznym” charakterem. W październiku 2020 roku reżyserem filmu został Ben Wheatley.

Filmowanie

W kwietniu 2021 roku Statham zapowiedział, że zdjęcia do filmu rozpoczną się w styczniu 2022 roku. Plan zdjęciowy rozpoczął się pod koniec stycznia w należących do Warnera Leavesden Studios w Londynie, a główne zdjęcia do Meg 2: Głębia cda rozpoczęły się 4 lutego 2022 roku. Trwały one do maja, po czym produkcję przeniesiono na zewnętrzne lokalizacje, prawdopodobnie w Azji. W trakcie trwania produkcji ogłoszono, że Sienna Guillory, Skyler Samuels, Sergio Peris-Mencheta i Wu Jing dołączyli do obsady filmu.

Muzyka w Meg 2: Głębia online

Harry Gregson-Williams skomponował ścieżkę dźwiękową do sequelu, powracając do pierwszego filmu.

Meg 2: Głębia cały film i data premiery

Meg 2: Głębia cały film cda ma swoją premierę w Stanach Zjednoczonych 4 sierpnia 2023 roku, pod patronatem Warner Bros. Pictures.


Znajdź Meg 2: Głębia cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Meg 2: Głębia po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Meg 2: The Trench
×