Między nami żywiołami • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Między nami żywiołami po rejestracji w FIND-VOD.

148 użytkowników online
Między nami żywiołami

Między nami żywiołami

Jun. 15, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
6 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Nadchodzi Między nami żywiołami online – Film, który ogniem i wodą rozpali serca

Oooj, uwaga, uwaga! Będzie film, który rozpali wasze serca, żar który zapłonie w kinach! Między nami żywiołami online to animowana romantyczna produkcja od Walt Disney Pictures i Pixar Animation Studios, która rozświetli ekrany kin. Reżyserią tego cudownego dzieła zajmuje się Peter Sohn, a producentką jest Denise Ream. Twórcami scenariusza są John Hoberg, Kat Likkel, Brenda Hsueh oraz sam Sohn. To dwudziesty siódmy film z fabułą, który powstał w studio. W obsadzie głosowej usłyszymy takie talenty jak Leah Lewis, Mamoudou Athie, Ronnie del Carmen, Shila Ommi, Wendi McLendon-Covey, Catherine O’Hara, Mason Wertheimer i Joe Pera.

Między nami żywiołami cały film – płomienne romanse

Akty! Akty! Przygotujcie się na historię pełną miłości i zmysłowych uniesień! Między nami żywiołami cały film cda osadza nas w świecie antropomorficznych żywiołów, gdzie prym wiedzie romans między ogniem Ember Lumen (Lewis) a wodą Wade Ripple (Athie). Ojej, ale problem! Nie mogą się dotknąć! Jednak odkrywają, że mają ze sobą wiele wspólnego. Jak to się skończy? Czy miłość wypłonie jeszcze bardziej? Trzeba zobaczyć ten film!

Od pomysłu do ekranu – wędrówka pełna humoru

O kurczę, to jest historia! Pixar ogłosił w maju 2022 roku, że powstaje nowy film o nazwie Między nami żywiołami cda! Co to za film? Oczywiście, że ożywione klasyczne żywioły: ogień, woda, powietrze i ziemia! Reżyserią zajmuje się mistrz Peter Sohn, a producentką jest niezawodna Denise Ream. Ci dwoje pracowali już razem przy „Dobrym dinozaurze”. Ale jak powstał scenariusz? Tu pojawiła się super kreatywna Brenda Hsueh, która wcześniej pomagała przy „Turning Red” (2022). I tak powstała ta wspaniała opowieść!

Na D23 Expo, 9 września 2022 roku, Sohn, Ream i Pete Docter dali nam pierwszy zwiastun „Między nami żywiołami dubbing pl”. I to było coś! Sohn powiedział: „Opowiadamy historię na bazie klasycznych żywiołów – ognia, wody, ziemi i powietrza. Niektóre z tych elementów mieszają się ze sobą, a niektóre nie. Ale co by było, gdyby były one żywe?” Obejrzeliśmy fragment z Ember i Wade’em na romantycznej randce, gdzie Wade próbował zaimponować Ember, biegnąc po wodzie, ślizgając się i tworząc piękną tęczę.

A teraz czas na prawdziwą magię! Między nami żywiołami cały film został ukończony 24 marca 2023 roku, po siedmiu długich latach pracy zarówno w studiu, jak i w domach twórców. Jason Katz, twórca historii, powiedział, że zespół pracował zdalnie, kończąc ten wspaniały film w domowym zaciszu.

Głosy pełne ognia i wody – rozgrzewająca obsada!

Leah Lewis wciela się w postać Ember Lumen, twardo stąpającej po ziemi żywiołu ognia, która pomaga prowadzić rodziny sklep spożywczy. A na horyzoncie pojawia się Mamoudou Athie jako Wade Ripple, żywioł wody pełen życia i radości, który stara się samodzielnie podejmować decyzje. I jest też Ronnie del Carmen jako Bernie Lumen, ojciec Ember, mąż Cinder i właściciel tego sklepu spożywczego. Ale to nie koniec! Shila Ommi wciela się w postać Cinder Lumen, bigoternej matki Ember i żony Berniego. Mason Wertheimer wciela się w Cloda, młodego i sprytnego żywiołu ziemi, który jest sąsiadem Ember. A czy wspomniałam o Wendim McLendon-Covey? Ona gra Gale, żywioł powietrza o silnej osobowości i pracodawczyni Wade’a. Wow, ta obsada jest niesamowita! A wciąż mamy Catherine O’Hara jako matkę Wade’a, Brook Ripple, i Joe Pera jako Fern Grouchwood, przerośniętego biurokratę żywiołu ziemi. A na koniec Matt Yang King jako Alan Ripple, ojciec Wade’a. Och, jest tylu utalentowanych aktorów!

Premiera na horyzoncie – gorący termin

Już wkrótce! Między nami żywiołami cały film online wejdzie na ekrany w Polsce 14 lipca 2023 roku dzięki Walt Disney Studios Motion Pictures. Towarzyszyć mu będzie krótkometrażowy film „Dug Days: Randka Carla”. To pierwszy krótkometrażowy film Pixara od czasu „Bao” (2018), który został wydany wraz z „Iniemamocni 2” (2018). Po nieco nieudanych próbach komercyjnych filmów „Lightyear” i „Strange World” (oba z 2022 roku), Disney postanowił wydłużyć okres wyświetlania zarówno „Między nami żywiołami” jak i „Strange World: Wish” (2023) w kinach. Mam nadzieję, że ta strategia przyciągnie więcej rodzin do kin i pozwoli im cieszyć się tym filmem.

Czekamy na magię żywiołów w Między nami żywiołami CDA

Między nami żywiołami cda obiecuje być pełen magii i romantyzmu. Zobaczymy, jak żywioły ognia i wody odkrywają swoje podobieństwa, choć nie mogą się dotknąć. To będzie emocjonująca podróż! Nie możemy się już doczekać, a ty? Będziesz z nami na tej niezwykłej przygodzie z żywiołami?


Znajdź Między nami żywiołami cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Między nami żywiołami po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Elemental

Director

Peter Sohn
Director

Cast

Leah Lewis isEmber Lumen (voice)
Ember Lumen (voice)
Mamoudou Athie isWade Ripple (voice)
Wade Ripple (voice)
Ronnie del Carmen isBernie Lumen (voice)
Bernie Lumen (voice)
Shila Ommi isCinder Lumen (voice)
Cinder Lumen (voice)
Catherine O'Hara isBrook Ripple (voice)
Brook Ripple (voice)
Mason Wertheimer isClod (voice)
Clod (voice)
Joe Pera isFern (voice)
Fern (voice)
×