Miłość od pierwszego pocałunku • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Miłość od pierwszego pocałunku po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Miłość od pierwszego pocałunku

Miłość od pierwszego pocałunku

Mar. 03, 2023Spain96 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)„Miłość od pierwszego pocałunku” opowiada historię Javiera (Álvaro Cervantes), który, pierwszy raz całując się z dziewczyną w wieku 16 lat, odkrył, że posiada dar jasnowidzenia – a przynajmniej w kwestii miłości. Wystarczy jeden pocałunek, by poznał całą przyszłość związku, zanim ona nadejdzie. Z tego powodu jako dorosły nigdy nie był w stanie stworzyć trwałych relacji z kobietami, ponieważ zawsze zrywał je, nim związek zaczął się psuć. Wszystko się komplikuje, gdy pewnego wieczoru całuje Lucię (Silvia Alonso) i dostrzega siebie w szczęśliwym małżeństwie z dziećmi. Sęk w tym, że Lucia jest dziewczyną jego najlepszego kumpla (Gorka Otxoa).


Znajdź Miłość od pierwszego pocałunku cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Miłość od pierwszego pocałunku po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Eres tú
IMDb Rating 5.7 1,633 głosów
TMDb Rating 6.195 105 głosów

[variable_1] się zarejestrował(a). Przyjemnego seansu!