Misja Stone • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Misja Stone po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Misja Stone

Misja Stone

Aug. 11, 2023USA125 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Złote Serce i Szpiegowska Świrująca Akcja: Misja Stone cały film na horyzoncie!

Misja Stone cały film to Amerykański thriller szpiegowski, który gotuje się jak wybuchowa mikstura, a my mamy wszystkie soczyste szczegóły!

Gadot w Akcji – Od Grudnia 2020 po Zagadkowy Sierpień 2023!

Zaczęło się od momentu, kiedy Gal Gadot, nasza uwielbiana Amazonka, rzuciła wyzwanie roli agentki międzynarodowego wywiadu Rachel Stone. I mamy to! Heart of Stone nabierało tempa, a Tom Harper dołączył jako reżyser i napęd naprawdę rzucających na kolana scen. Netflix podpisał kontrakt na dystrybucję w następnym miesiącu, a reszta obsady przybyła do akcji w roku 2022.

Kamienie Milczą, Ale Akcja Gada!

Filmowanie było jeszcze gorętsze niż wulkaniczna erupcja na kraterze! Kręcono w Europie od stycznia do lipca, a przerywniki między ujęciami były tak emocjonujące, że Sophie Okonedo nie raz zaczęła sobie śpiewać „La Cucaracha” podczas przerw. Być może przekazała tę szaloną wibrację również tajemniczemu „Sercu”, które trzeba było chronić przed złowrogimi rękami.

Obsada w Misja Stone CDA, Czyli Złota Galeria Szpiegów

Misja Stone online cda to prawdziwa galeria mistrzów i mistrzyń szpiegostwa. Mamy Gal Gadot w roli Rachel Stone – agentki, która mówi „nie” strachowi i „tak” akcji. Jamie Dornan jako Parker to chodzący niebezpieczeństwo, które można by pokonać jedynie… no właśnie, trudno znaleźć słabe punkty w tym geniuszu spod znaku „szpieg z urokiem”.

Alia Bhatt wciela się w Keya Dhawan – jej urok i spryt równają się ilości sekretów w międzynarodowej polityce. A co mówić o Sophie Okonedo, czyli Nomad? Jej gra aktorska sprawi, że nawet niezniszczalny Bond z zazdrością zmruży oczy!

Matthias Schweighöfer jako „Walet Kier” – no cóż, wydaje się, że przyszedł czas na przepytanie tego szaleńca, a „Walet Kier” ma pewnie w zanadrzu kilka sztuczek.

Jing Lusi jako Theresa Yang i Paul Ready jako Max Bailey – ci dwaj towarzysze broni są gotowi na akcję, a każdy wątek będzie się przewracał jak kot na gorącym blaszanym dachu!

Jon Kortajarena i Archie Madekwe są dodatkową dawką nieprzewidywalnej adrenaliny – i tak się zastanawiamy, co to za niespodzianka!

Kiedy, Gdzie, Jak? Wydanie Przecież!

Czekaliśmy na to z wypiekami na twarzy, a teraz mamy datę! Misja Stone cały film online będzie dostępne na Netflix od 11 sierpnia 2023 roku, a my już teraz spoglądamy w kierunku naszych ekranów z niecierpliwością. To będzie eksplozja akcji, intryg i niezapomnianych momentów!

Serca się nie pieką, ale emocje będą gorące jak wulkan! Przygotujcie się na szpiegowską nawałnicę!


Znajdź Misja Stone cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Misja Stone po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Heart of Stone
×