Missing • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Missing po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Missing

Missing

Jan. 19, 2023USA111 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie Missing 2023

Missing cały film to amerykański thriller z 2023 roku, który został napisany i wyreżyserowany przez debiutantów Willa Merricka i Nicka Johnsona, na podstawie opowiadania Seva Ohaniana i Aneesha Chaganty’ego. Ohanian i Chaganty byli również producentami filmu wraz z Natalie Qasabian. Film jest kontynuacją antologii Searching (2018) i ma samodzielną fabułę. W obsadzie występują Storm Reid, Joaquim de Almeida, Ken Leung, Amy Landecker, Daniel Henney i Nia Long. Akcja filmu skupia się na June Allen, która próbuje odnaleźć swoją zaginioną matkę po tym, jak zniknęła na wakacjach w Kolumbii ze swoim nowym chłopakiem.

Cała obsada filmu

 • Storm Reid jako June Allen
 • Ava Zaria Lee jako młoda June
 • Joaquim de Almeida jako Javier
 • Ken Leung jako Kevin
 • Amy Landecker jako Heather
 • Megan Suri jako Veena
 • Tim Griffin jako James
 • Daniel Henney jako Agent Park
 • Nia Long jako Grace Allen
 • Michael Segovia jako Anioł
 • Lauren B. Mosley jako Rachel
 • Tracy Vilar jako detektyw Gomez
 • Sean O’Bryan jako prezenter radiowy

Kasa

Na dzień 16 marca 2023 roku Missing cały film zgromadził 32,5 miliona dolarów przychodu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, oraz 12,6 miliona dolarów w innych regionach, co łącznie daje 45,1 miliona dolarów na całym świecie.

W pierwszym dniu Missing cały film przyniósł 3,4 miliona dolarów, w tym 760 000 dolarów z czwartkowych wieczornych seansów. W weekend otwarcia, film online zajął czwarte miejsce, zarabiając 9,2 miliona dolarów i ustępując miejsca Avatar: Istota wody, Puss in Boots: The Last Wish oraz M3GAN. W drugim tygodniu film zarobił 5,7 miliona dolarów, plasując się na szóstym miejscu.

Produkcja filmu online

Kontynuacja antologii Searching została ogłoszona w 2019 roku, a Merrick i Johnson, którzy zmontowali pierwszy film, zostali zatrudnieni jako reżyserowie w styczniu 2021 roku. Reid i Long dołączyli do obsady wiosną 2021 roku, a zdjęcia do filmu odbyły się w Los Angeles od marca do maja 2021 roku po opóźnieniach spowodowanych pandemią COVID-19. Missing służy również jako duchowa kontynuacja Run (2020), którą wyreżyserował Chaganty, reżyser Searching, a Merrick i Johnson zredagowali.

Missing cały film po polsku – data premiery

Missing cały film miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Sundance 19 stycznia 2023 roku, a następnego dnia został wydany w Stanach Zjednoczonych przez Sony Pictures Releasing. Film spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków i zarobił 45 milionów dolarów w kasie.


Znajdź Missing cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Missing po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Missing
IMDb Rating 7.2 17,600 głosów
TMDb Rating 7.741 251 głosów

Director

Shawn Tira
Director

Cast

Storm Reid isJune Allen
June Allen
Ken Leung isKevin Lin
Kevin Lin
Amy Landecker isHeather Damore
Heather Damore
Daniel Henney isAgent Elijah Park
Agent Elijah Park
Nia Long isGrace Allen
Grace Allen
Tim Griffin isJames Allen
James Allen
Rick Chambers isMorning Host
Morning Host
×