Mission: Impossible 7 • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mission: Impossible 7 po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Mission: Impossible 7

Mission: Impossible 7

Jul. 12, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje na temat całego filmu Mission: Impossible 7 online

Mission: Impossible 7 cały film to amerykański film szpiegowski z elementami akcji. Został napisany, wyprodukowany i wyreżyserowany przez Christophera McQuarrie, a jest on kontynuacją filmu Mission: Impossible – Fallout z 2018 roku i siódmą częścią serii Mission: Impossible. W obsadzie Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One cda znajdują się między innymi Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Hayley Atwell, Shea Whigham, Pom Klementieff, Esai Morales, Rob Delaney, Henry Czerny i Cary Elwes.

Cała obsada w filmie online

  • Tom Cruise wciela się w postać Ethana Hunta – agenta MFW i lidera zespołu agentów.
  • Ving Rhames gra Luthera Stickella, technika komputerowego MFW, członka zespołu Hunta i jego najbliższego przyjaciela.
  • Simon Pegg wciela się w postać Benjiego Dunna, technicznego agenta terenowego MFW i członka zespołu Hunta.
  • Rebecca Ferguson gra rolę Ilsy Faust, byłej agentki MI6, która pojawia się w Mission: Impossible – Rogue Nation (2015) i Mission: Impossible – Fallout (2018) jako sojusznik zespołu Hunta.
  • Vanessa Kirby gra Alannę Mitsopolis, handlarkę bronią na czarnym rynku, znaną również jako Biała Wdowa, córkę „Maxa” z pierwszego filmu.
  • Hayley Atwell wciela się w postać Grace. Christopher McQuarrie opisuje postać Atwell jako „niszczącą siłę natury”, a Atwell wyjaśnia, że lojalność jej bohaterki jest „nieco niejednoznaczna”.
  • Shea Whigham gra Jaspera Briggsa, a Esai Morales zagra głównego antagonistę filmu.
  • Henry Czerny powraca w roli Eugene’a Kittridge’a, byłego dyrektora MFW, ostatnio widzianego w Mission: Impossible (1996).
  • Frederick Schmidt gra Zolę Mitsopolis, brata Alanny.

Obsada obejmuje również Pom Klementieff, Roba Delaneya, Cary’ego Elwesa, Indirę Varma, Marka Gatissa, Charlesa Parnella, Grega Davisa, Marcina Dorocińskiego, Lamprosa Kalfuntzosa, Marielę Garriga i Antonia Bustorffa w nieujawnionych rolach.

Mission: Impossible 7 cały film – jaka jest fabuła?

Aktualnie nie są znane szczegóły fabuły Mission: Impossible 7 cda. Jednak w wywiadzie dla magazynu „Empire” reżyser Christopher McQuarrie uchylił rąbka tajemnicy. W swoich wypowiedziach odniósł się do tytułu filmu i jego związku z wydarzeniami przedstawionymi w produkcji. Reżyser Christopher McQuarrie zdradził, że w filmie „Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” pojawiają się elementy z przeszłości Ethana. Jak powiedział: „Dead Reckoning” oznaczać może, że wybierasz kurs na podstawie swojej ostatniej znanej pozycji, co jest metaforą nie tylko dla Ethana, ale również innych bohaterów.

Produkcja Mission: Impossible 7 CDA

W styczniu 2019 roku Tom Cruise ogłosił, że siódma i ósma część Mission: Impossible zostaną nakręcone jedna po drugiej, a oba filmy napisze i wyreżyseruje Christopher McQuarrie, z planowanymi datami premiery na 2021 i 2022 rok. Jednak plan ten nigdy nie został zrealizowany, a film miał wiele opóźnień przed ostateczną datą premiery w 2023 roku. Członków obsady ogłoszono w latach 2019-2021. Lorne Balfe, który wcześniej skomponował ścieżkę dźwiękową do Fallouta, wrócił, aby napisać muzykę do tego filmu. Pierwotnie zdjęcia miały rozpocząć się w Wenecji w lutym 2020 roku, ale zostały wstrzymane z powodu pandemii COVID-19 we Włoszech. Główne zdjęcia odbyły się ostatecznie do września 2021 r. w wielu innych lokalizacjach, takich jak Norwegia, Wielka Brytania i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W przeciwieństwie do poprzednich trzech filmów, produkcja nie była realizowana przez Bad Robot Productions.

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One cały film – data wydania

Mission: Impossible 7 cały film zaplanowany jest na 14 lipca 2023 roku przez Paramount Pictures. Kolejna część, Mission: Impossible 8, ma zostać wydana 28 czerwca 2024 roku. Film online miał kilka planowanych dat premiery: 23 lipca 2021, 19 listopada 2021, 27 maja 2022 oraz 30 września 2022 roku. Niestety, z powodu pandemii COVID-19 oraz problemów produkcyjnych, został opóźniony do obecnej daty. Listopadowa i majowa data premiery były wcześniej zaplanowane dla innego filmu z udziałem Toma Cruise’a – Top Gun: Maverick.

Zwiastun filmu

Zwiastun Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One cda zadebiutował ekskluzywnie na CinemaCon 28 kwietnia 2022 roku, zawierając wprowadzenie Cruise’a nakręcone podczas lotu dwupłatowcem. Niestety, zwiastun wyciekł do mediów społecznościowych 21 maja 2022 roku, ale został oficjalnie opublikowany online 23 maja 2022 roku. Wprowadzenie pokazane na CinemaCon zostało oficjalnie wydane 8 września 2022 roku. Sam Barsanti z The AV Club wyraził pozytywną opinię na temat zwiastunu i wyróżnił wiele scen akcji w nim zawartych. JoBlo.com również pozytywnie ocenił zwiastun, chwaląc jego niesamowitą akcję na ekranie oraz zaangażowanie Toma Cruise’a w dostarczanie rozrywki.

Zakulisowe spojrzenie na Mission: Impossible 7 cały film ujawniono podczas pokazów IMAX Avatar: Istota wody. Pełny podgląd filmu został udostępniony online cztery dni później, tj. 19 grudnia 2022 roku.

Muzyka

W początkowej fazie maja 2020 roku potwierdzono, że kompozytor Lorne Balfe powrócił, aby stworzyć ścieżkę dźwiękową dla siódmego i ósmego filmu z serii Mission: Impossible, po skomponowaniu muzyki do szóstego filmu. Fragment muzyki autorstwa Balfe’a, pochodzący ze zwiastuna, został wydany jako singiel przez Paramount Music w formacie cyfrowym 23 czerwca 2022 roku.


Znajdź Mission: Impossible 7 cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Mission: Impossible 7 po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

Director

Cast

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Simon Pegg isBenjamin 'Benji' Dunn
Benjamin 'Benji' Dunn
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Vanessa Kirby isThe White Widow
The White Widow
Henry Czerny isEugene Kittridge
Eugene Kittridge
×