Mów do mnie! • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Mów do mnie! po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Mów do mnie!

Mów do mnie!

Jul. 26, 2023Australia94 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Mów do mnie! cały film: Filmowy rollercoaster z duchami i nadprzyrodzonymi zjawiskami!

Zapraszamy do przerażającego świata Mów do mnie! cały film cda – australijskiego horroru z 2022 roku, w reżyserii Danny’ego i Michaela Philippou, którzy w swoim fabularnym debiucie dostarczają nam prawdziwego dreszczyku emocji. Scenariusz powstał dzięki pomysłowi Daleya Pearsona, a jego autorami są Danny Philippou i Bill Hinzman. W filmie główną rolę gra utalentowana Sophie Wilde jako młoda kobieta uwikłana w nadprzyrodzone zjawiska po seansie z zabalsamowaną ręką. W obsadzie drugoplanowej występują Alexandra Jensen, Joe Bird, Otis Dhanji, Miranda Otto, Zoe Terakes, Chris Alosio, Marcus Johnson i Alexandria Steffensen.

Premiera i uznanie na festiwalach filmowych!

Mów do mnie! cały film miał swoją premierę na Festiwalu Filmowym w Adelajdzie w 2022 roku, ale prawdziwym wyczekiwaniem było pokazanie go światu na Festiwalu Filmowym w Sundance w 2023 roku. To właśnie tam film w programie o północy wzbudził ogromne emocje i wojnę przetargową pomiędzy różnymi podmiotami, a ostatecznie prawa do dystrybucji w Stanach Zjednoczonych zdobyło A24. To ogromne uznanie dla twórców i potwierdzenie, że „Mów do mnie!” to film, który porusza i wstrząsa widzami.

Międzynarodowe festiwale i premiera kinowa Mów do mnie! CDA

Po świetnych występach na festiwalach filmowych, Mów do mnie! cały film online doczekał się również europejskiej premiery na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie, a także na South by Southwest (SXSW). Kanadyjska publiczność również będzie miała okazję przeżyć duchowe doznania, gdy film zostanie pokazany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Fantasia w lipcu 2023 roku.

Czas na premierę w kinach!

Nie możemy się już doczekać, kiedy Mów do mnie! online cda trafi do kin. W Australii film będzie dostępny już 27 lipca 2023 roku dzięki Maslow Entertainment, Umbrella Entertainment i Ahi Films, a dzień później, 28 lipca, będzie miał swoją premierę w Stanach Zjednoczonych dzięki A24. Przygotujcie się na wstrząsający rollercoaster emocji i nadprzyrodzonego horroru, który zapadnie w waszej pamięci na długo! Sprawdź w wyszukiwarce filmów gdzie obejrzeć Mów do mnie!


Znajdź Mów do mnie! cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Mów do mnie! po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Talk to Me
IMDb Rating 7.4 599 głosów
×