Nawiedzony dwór • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Nawiedzony dwór po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Nawiedzony dwór

Nawiedzony dwór

Jul. 26, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje na temat całego filmu Nawiedzony dwór 2023 CDA

Cały film Nawiedzony dwór cda to nadchodząca amerykańska komedia z elementami horroru, opowiadająca o zjawiskach nadprzyrodzonych. Nawiedzony dwór cały film został wyreżyserowany przez Justina Simiena na podstawie scenariusza Katie Dippold. W obsadzie znajdują się m.in. LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Dan Levy, Jamie Lee Curtis i Jared Leto. Produkcja, wyprodukowana przez Walt Disney Pictures i Rideback, jest drugą kinową adaptacją popularnej atrakcji parkowej Walta Disneya – Straszny Dwór, a kontynuuje historię z 2003 roku.

Obsada

  • LaKeith Stanfield jako Ben Matthias, ekspert od zjawisk paranormalnych
  • Tiffany Haddish jako Harriet, medium
  • Owen Wilson jako Kent, ksiądz
  • Danny DeVito jako Bruce, profesor historii w college’u
  • Rosario Dawson jako Gabbie, samotna matka
  • Chase W. Dillon jako Travis, syn Gabbie
  • Jamie Lee Curtis jako Madame Leota
  • Jared Leto jako Alistair Crump / Hatbox Ghost

Ponadto Dan Levy, Hasan Minhaj i Winona Ryder zostali obsadzeni w nieujawnionych rolach.

Fabuła

W filmie Gabbie (Dawson) i Travis (Dillon) proszą o pomoc zespół, który pomoże egzorcyzmować rezydencję i zniszczyć otaczające ich duchy.

Produkcja filmu online

Prace nad ponowną adaptacją opartą na Nawiedzony dwór online cda rozpoczęły się w lipcu 2010 roku, kiedy Guillermo del Toro zamierzał napisać i wyprodukować film, który miałby miejsce w podwyższonej rzeczywistości. Jednakże, del Toro odszedł z projektu w lipcu 2013 roku. Po latach piekła deweloperskiego, Disney ogłosił oficjalnie Nawiedzony dwór cały film w sierpniu 2020 roku, a Dippold napisała nowy scenariusz. Simien został potwierdzony jako reżyser filmu w kwietniu 2021 roku, a główna obsada została ogłoszona od lipca do października. Dodatkowa obsada została ogłoszona w następnym roku. Główne zdjęcia do filmu rozpoczęły się w połowie października 2021 roku i trwała do końca lutego 2022 roku.

Nawiedzony dwór cały film 2023 – kiedy premiera?

Nawiedzony dwór cały film ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 28 lipca 2023 roku przez Walt Disney Studios Motion Pictures.


Znajdź Nawiedzony dwór cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Nawiedzony dwór po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Haunted Mansion

Director

Cast

×