Naznaczony: Czerwone drzwi • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Naznaczony: Czerwone drzwi po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Naznaczony: Czerwone drzwi

Naznaczony: Czerwone drzwi

Jul. 05, 2023
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Naznaczony: Czerwone drzwi cały film – Horror z nadprzyrodzonymi zawiłościami

Kolejna porcja strachu i dreszczyku nadchodzi! Naznaczony: Czerwone drzwi cały film to nadchodzący amerykański horror o zjawiskach nadprzyrodzonych, którego reżyserią zadebiutuje Patrick Wilson. Film oparty jest na scenariuszu autorstwa Scotta Teemsa oraz opowiadaniu Leigh Whannell. Przedstawia on bezpośrednią kontynuację Naznaczony (2010) i Naznaczony 2 (2013), będącą zarazem piątą odsłoną serii Naznaczony. W głównych rolach ponownie zobaczymy Ty Simpkinsa, Patricka Wilsona, Andrew Astora, Rose Byrne i Lin Shaye. Do obsady dołączają również Hiam Abbasi Sinclair Daniel.

Przeklęty uniwersytet i powrót demonów

Po premierze Insidious: The Last Key (2018), Blumhouse Productions postanowiło kontynuować produkcję filmów z serii, a nawet rozważyć możliwość stworzenia crossovera z serią Sinister. W październiku 2020 roku studio ogłosiło, że reżyserią i główną rolą w nowym filmie zajmie się Patrick Wilson, natomiast scenariusz powstanie na podstawie opowiadania autorstwa Leigh Whannella.

Powrót do przerażającej rzeczywistości

Naznaczony: Czerwone drzwi online cda przenosi nas w czasie o dziesięć lat po wydarzeniach z drugiego filmu. Josh Lambert wyrusza na wschód, aby zaprowadzić swojego syna Daltona na idylliczny uniwersytet, pokryty bluszczem. Niestety, marzenie Daltona o studiowaniu zamienia się w koszmar, gdy demony z jego przeszłości powracają, aby ich obu prześladować. Aby zakończyć nawiedzenie i raz na zawsze uśpić demony, Josh i Dalton muszą ponownie wkroczyć do Dalej i powstrzymać koszmar Lamberta.

Znana obsada powraca, a nowi aktorzy dołączają

W Naznaczony: Czerwone drzwi cda powrócą znane nam już postacie, wcielane przez Ty Simpkinsa, Patricka Wilsona, Rose Byrne, Andrew Astora oraz Lin Shaye. Do obsady dołączają także Hiam Abbasi Sinclair Daniel, Peter Dager i Jarquez McClendon, choć ich role w filmie są na razie owiane tajemnicą.

Produkcja pełna napięcia

Po premierze Naznaczony: ostatni klucz, film kontynuujący został przyjęty z entuzjazmem i rozpoczęto produkcję. Producent Jason Blum wyraził zainteresowanie stworzeniem crossovera z serią Sinister. 29 października 2020 roku ogłoszono bezpośrednią kontynuację Naznaczony i Naznaczony 2, z Patrickiem Wilsonem w roli reżysera w swoim debiucie reżyserskim, na podstawie scenariusza napisanego przez Scotta Teemsa na podstawie opowiadania Leigh Whannella. Patrick Wilson i Ty Simpkins ponownie wcielą się w swoje role z pierwszych dwóch filmów.

Filmowanie i premiera Naznaczony: Czerwone drzwi CDA

W lutym 2022 roku Patrick Wilson potwierdził, że rozpoczęto poszukiwania lokalizacji, a zdjęcia rozpoczną się wiosną tego roku. Główne zdjęcia rozpoczęły się w sierpniu 2022 roku, dołączając do obsady Petera Dagera, Jarqueza McClendona, Sinclaira Daniela i Hiam Abbassa, a także potwierdzając powrót Rose Byrne. W lutym 2023 roku ogłoszono, że Andrew Astor ponownie wcieli się w rolę Fostera Lamberta, a w kwietniu tego samego roku potwierdzono powrót Lin Shaye jako Elise Rainier. Zdjęcia do filmu kręcono w hrabstwie Morris w stanie New Jersey, m.in. w miejscowościach Morristown, Chatham, Florham Park oraz na Uniwersytecie Drew i innych lokalizacjach w Madison. 22 sierpnia 2022 roku Wilson ujawnił, że zdjęcia dobiegły końca. Naznaczony: Czerwone drzwi cały film ma swoją premierę w Stanach Zjednoczonych i Polsce zaplanowaną na 7 lipca 2023 roku, dystrybuowane przez Sony Pictures Releasing.


Znajdź Naznaczony: Czerwone drzwi cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Naznaczony: Czerwone drzwi po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Insidious: The Red Door

Director

Cast

Ty Simpkins isDalton Lambert
Dalton Lambert
Patrick Wilson isJosh Lambert
Josh Lambert
Rose Byrne isRenai Lambert
Renai Lambert
Andrew Astor isFoster Lambert
Foster Lambert
Juliana Davies isKali Lambert
Kali Lambert
×