Pamfir • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Pamfir po rejestracji w FIND-VOD.

74 użytkowników online
Pamfir

Pamfir

Nov. 02, 2022Chile106 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Co wiemy o całym filmie Pamfir cda

Cały film Pamfir to film ukraiński z 2022 roku, wyreżyserowany przez Dmytro Sukholytkyy-Sobchuka (UK), którego premiera miała miejsce w 2022 roku.

Obsada

  • Oleksandr Yatsentyuk: Leonid / Pamfir
  • Olena Khokhlatkina: matka Leonida
  • Solomiia Kyrylova jako Olena
  • Miroslav Makoviychuk: ojciec Leonida
  • Stanislav Potyak jako Nazar
  • Ivan Sharan Victor

Pamfir cały film – streszczenie fabuły

Pamfir cały film opowiada o Leonidzie, zwanym Pamfirem, który spotyka swoją żonę Olenę oraz syna Nazara w ich rodzinnej wiosce na zachodniej Ukrainie, niedaleko granicy z Rumunią. W młodości utrzymywał się z przemytu, jednak postanowił uczciwie zarabiać na życie i wyjechał za granicę, rzadko odwiedzając rodzinne strony.

Nazar prosi ojca, aby pozostał w wiosce i razem z nim wziął udział w tradycyjnym festiwalu Małanki. Wkrótce potem w kościele, który niedawno opuścił Nazar, wybucha pożar. Pamfir, zorientowany, że to jego syn jest odpowiedzialny za ten pożar, obiecuje zapłacić za renowację kościoła, ale nie chce, aby jego żona dowiedziała się o tym, co się stało. Jednakże, mimo determinacji i obietnicy złożonej Olenie, Pamfir nie jest w stanie spłacić swojego długu, więc decyduje się na przemyt papierosów.

Produkcja filmu online

Pandemia Covid-19 wpłynęła na przesunięcie zdjęć do filmu Pamfir cda online z wiosny 2020 roku na październik następnego roku, a końcowy montaż został ukończony dopiero w 2021 roku z powodu kolejnego lockdownu. Montaż odbył się w Polsce, gdzie reżyser Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk przez pewien czas nie mógł podróżować z powodu ograniczeń związanych z pandemią. W czasie inwazji Rosji na Ukrainę w 2022 roku, prace nad filmem Pamfir online były prawie zakończone, a montaż dźwięku trwał. Dmytro Sukholytkyy-Sobchuk rozważał nawet przekroczenie granicy, aby zajmować się kalibracją w Polsce, ale ostatecznie zdecydował się na pozostanie w swoim kraju, aby zaangażować się w działalność humanitarną. Mistrz dźwięku pracował w studiu w Kijowie, który był bombardowany, natomiast asystent montażu dźwięku udał się do studia, aby pobrać plik i wysłać go do Paryża, gdzie koproducentem jest Francuzka Laura Briand.


Znajdź Pamfir cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Pamfir po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Памфір
IMDb Rating 7.8 1,267 głosów
TMDb Rating 7.909 22 głosów
×