Peter von Kant • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Peter von Kant po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Peter von Kant

Peter von Kant

Jul. 06, 2022France85 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje na temat całego filmu Peter von Kant online cda

Peter von Kant cały film cda to francuski komediodramat z 2022 roku, napisany i wyreżyserowany przez François Ozona. Film Peter von Kant cda jest luźną adaptacją sztuki Rainera Wernera Fassbindera „Gorzkie łzy Petry von Kant”, która została zaadaptowana na film w 1972 roku, ale w tym przypadku zmieniono płeć głównego bohatera. „Peter von Kant” jest drugim filmem Ozona, który opiera się na sztuce Fassbindera, po „Water Drops on Burning Rocks” (2000).

Fabuła w filmie online

Akcja filmu toczy się w latach 70. w Kolonii. Peter von Kant, czterdziestoletni filmowiec, odnosi coraz większe sukcesy. Po burzliwym związku teraz mieszka z asystentem Karlem, który jest mu całkowicie oddany, pomimo złego traktowania.

Dzięki Sidonie, słynnej aktorce, której karierę kiedyś rozpoczął, poznaje młodego i przystojnego aktora północnoafrykańskiego, Amira. Peter szybko się w nim zakochuje, bierze go pod swoje skrzydła i przyspiesza ich związek, szybko obsadzając go w głównej roli w swoim nowym filmie. Amir doprowadza Petera do szaleństwa z zazdrości, co prowadzi do serii krzyków i okrutnych rozgrywek o władzę. Ostatecznie para osiąga punkt krytyczny, gdy Amir opuszcza Petera, aby wrócić do żony, co prowadzi do dramatycznego i emocjonalnego finału.

Peter von Kant cały film po polsku – kiedy zobaczymy premierę?

Peter von Kant cały film miał swoją premierę jako film otwierający konkurs na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie 10 lutego 2022 roku.


Znajdź Peter von Kant cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Peter von Kant po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Peter von Kant
IMDb Rating 6.3 1,741 głosów
TMDb Rating 5.542 60 głosów

Director

Cast

×