Piła 10 • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Piła 10 po rejestracji w FIND-VOD.

89 użytkowników online
Piła 10

Piła 10

Sep. 25, 2023USA118 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Powrót Kultowej Serii: Piła 10 cały film – Przerażający Horror w Wydaniu Kevin Greuterta

Nowa Odsłona Kultowej Serii – Śmiertelne Pułapki Wrócą na Ekrany

Los Angeles, CA — Przerażenie i dreszcze wracają na wielki ekran wraz z nadchodzącym amerykańskim horrorem Piła 10 cały film w reżyserii utalentowanego Kevina Greuterta. Ten nadchodzący film, oparty na scenariuszu autorstwa Petera Goldfingera i Josha Stolberga, jest już dziesiątą częścią ikonicznej serii „Piła”. Mroczne historie i zabójcze pułapki, które stały się charakterystyczne dla serii, wracają, aby wstrząsnąć widzami.

Poznaj Nowy Wymiar Grozy

Piła 10 cały film online to nie tylko kolejna odsłona, to także bezpośrednia kontynuacja kultowego „Piły” z 2004 roku oraz prequel „Piły 2” z 2005 roku. Przeniesie widzów w świat nieuchronnych wyborów i przerażających prób, gdzie życie stoi w sprzeczności z koszmarnymi pułapkami. W rolach głównych występują ikony serii: Tobin Bell, Shawnee Smith oraz wyjątkowa Synnøve Macody Lund, Steven Brand, Michael Beach i Renata Vaca.

Zło Wędruje Po Meksyku

Plan zdjęciowy dla Piła 10 online to Mexico City, gdzie kręcono od października 2022 do lutego 2023 roku. Za sprawą kunsztu reżysera oraz kreatywnych ekip filmowych, zobaczymy nową odsłonę znanych miejsc, przesiąkniętych duchem przerażenia. Wyczekiwana premiera filmu Piła X cda już na horyzoncie.

Opowieść O Chorobie, Oszustwach i Pułapkach

Fabuła filmu osadzona jest pomiędzy wydarzeniami z dwóch poprzednich odsłon serii. Joshua, bohater uzależniony od choroby, wyrusza do Meksyku w desperackiej próbie znalezienia lekarstwa. Co jednak odkryje, to oszustwo, które ukierunkowane jest na oszukanie najsłabszych. Wyposażony w nową, mroczną intencję, kontrowersyjny morderca wraca do swoich mrocznych działań. Kierując się swoim chłodnym instynktem, tworzy zręcznie zaplanowane, obłąkane pułapki, które będą stawiane przeciwnikom.

Piła 10 online CDA: Premiera i Oczekiwania

Kino przygotowuje się na emocjonujący powrót serii „Piła”. Piła 10 online cda zadebiutuje 29 września 2023 roku, nakładem Lionsgate. Czekamy z niecierpliwością, aby znów doświadczyć grozy i napięcia, które stały się znakiem rozpoznawczym serii „Piła”. Kevin Greutert i twórcy obiecują wstrząsającą podróż, której nie można przegapić.


Znajdź Piła 10 cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Piła 10 po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Saw X

Director

Cast

×