Piotruś Pan i Wendy • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Piotruś Pan i Wendy po rejestracji w FIND-VOD.

107 użytkowników online
Piotruś Pan i Wendy

Piotruś Pan i Wendy

Apr. 28, 2023USA106 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje na temat całego filmu Piotruś Pan i Wendy online

Cały film Piotruś Pan i Wendy to amerykański film przygodowy fantasy, wyreżyserowany przez Davida Lowery’ego na podstawie scenariusza, który napisał wspólnie z Tobym Halbrooksem. Piotruś Pan i Wendy cały film został wyprodukowany przez Jim Whitakera dla Walt Disney Pictures i jest adaptacją na żywofilmu animowanego Walta Disneya Piotruś Pan z 1953 roku, który z kolei został oparty na sztuce Piotruś Pan z 1904 roku autorstwa JM Barrie. W filmie główne role grają Alexander Molony (w swoim debiucie filmowym) oraz Ever Anderson. Obsada drugoplanowa to m.in. Jude Law, Yara Shahidi, Alyssa Wapanatâhk, Joshua Pickering, Jacobi Jupe, Molly Parker, Alan Tudyk i Jim Gaffigan.

Cała obsada w Piotruś Pan i Wendy

Jude Law zagra Kapitana Hooka, pirata i arcywroga Petera, który zemścić się chce za odcięcie mu prawej ręki i nakarmienie nią krokodyla, który od tego czasu polubił swoje mięso, zastępując rękę hakiem. W przeciwieństwie do oryginalnej sztuki Barrie’go, „Piotruś Pan, czyli chłopiec, który nie dorośnie” z 1904 roku oraz późniejszych adaptacji, w których Hook jest grany przez tego samego aktora co George Darling, rola ta zostanie wykonana przez osobnego aktora zamiast Alana Tudyka.

W filmie wystąpią: Alexander Molony jako Piotruś Pan, młody chłopiec, który mieszka w Nibylandii i nie chce dorosnąć; Ever Anderson jako Wendy Darling, żądna przygód i cnotliwa dziewczyna z Londynu, która podróżuje ze swoimi młodszymi braćmi, Johnem, Michaelem i Peterem do Nibylandii; Yara Shahidi jako Tinker Bell, nadpobudliwa wróżka i najlepsza przyjaciółka Petera, która jest zazdrosna o Wendy; Joshua Pickering jako John Darling, młodszy brat Wendy i starszy brat Michaela, który podróżuje z nimi i Peterem do Nibylandii; Jacobi Jupe jako Michael Darling, młodszy brat Wendy i Johna, który podróżuje z nimi i Peterem do Nibylandii. Alyssa Wapanatahk jako Tiger Lily, wojownicza księżniczka z rdzennego plemienia Nibylandii i córka wodza, który jest przyjacielem Petera. Wendy jest trochę zazdrosna o to, że wierzy, iż jest zakochana w Peterze.

Jim Gaffigan zagra Mr. Smee, lojalnego pierwszego oficera Kapitana Haka, który nie zawsze oferuje dużo pomocy. Molly Parker zagra Mary Darling, matkę Wendy, Johna i Michaela z Londynu. Alan Tudyk zagra George Darlinga, ojca Wendy, Johna i Michaela z Londynu, który pracuje jako księgowy w banku. W przeciwieństwie do oryginalnego filmu i większości adaptacji Piotrusia Pana, w których George ma tego samego aktora co Kapitan Hak, rolę tę zagra inny aktor zamiast Jude’a Law.

W filmie online wystąpią również aktorzy dziecięcy: Noah Matthews Matofsky jako Lekko, zagubiony chłopiec; Sebastian Billingsley-Rodriguez jako Nibs, zagubiony chłopiec; Skyler i Kelsey Yates jako Tudy i Rudy, bliźniacze zagubione dziewczyny; Florence Bensberg jako Curly, zagubiona dziewczyna; Caelan Edie jako Tootles, zagubiony chłopiec; Diana Tsoy jako Birdie, nowa zagubiona dziewczyna oraz Felix De Sousa jako Bellweather, nowy zagubiony chłopiec.

Produkcja Piotruś Pan i Wendy CDA

Produkcja Piotruś Pan i Wendy cda rozpoczęła się 13 kwietnia 2016 r. pod kierunkiem Lowery’ego. Ogłoszono, że Lowery napisze scenariusz z Halbrooksem, a zespół produkcyjny pracował nad nim przez kolejne cztery lata. Tytuł filmu został ogłoszony 7 stycznia 2020 roku. Produkcja miała rozpocząć się w kwietniu 2020 roku i zakończyć w sierpniu tego roku, ale została opóźniona z powodu pandemii COVID-19. Zdjęcia rozpoczęły się ostatecznie w marcu 2021 roku w Vancouver w Kolumbii Brytyjskiej, a także na półwyspie Bonavista w Nowej Fundlandii i Labradorze w sierpniu 2021 r. Ponowne zdjęcia odbyły się w Vancouver od 2 do 8 lutego 2022 roku.

Piotruś Pan i Wendy cały film – kiedy premiera?

Początkowo planowano, że Piotruś Pan i Wendy cały film zostanie wydany na platformie VOD Disneya, czyli Disney Plus, jednak później zdecydowano się na jego kinowe premierowe wydanie. Niestety, w grudniu 2020 roku oficjalnie ogłoszono, że Piotruś Pan i Wendy cały film ponownie trafi na wyłączność Disney+, z uwagi na panującą pandemię COVID-19. Aktualnie wiadomo, że premiera filmu odbędzie się 28 kwietnia 2023 roku na platformie Disney+.


Znajdź Piotruś Pan i Wendy cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Piotruś Pan i Wendy po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Peter Pan & Wendy

Director

David Lowery
Director

Cast

Ever Anderson isWendy Darling
Wendy Darling
Jude Law isCaptain Hook
Captain Hook
Yara Shahidi isTinker Bell
Tinker Bell
Jim Gaffigan isMr. Smee
Mr. Smee
Molly Parker isMrs. Darling
Mrs. Darling
Jacobi Jupe isMichael Darling
Michael Darling
×