Poprzednie życie • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Poprzednie życie po rejestracji w FIND-VOD.

126 użytkowników online
Poprzednie życie

Poprzednie życie

Jun. 02, 2023South Korea106 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Poprzednie życie cały film: Amerykański Dramat Romantyczny z 2023 Roku

Debiut Reżyserski Celine Song z Gretą Lee, Teo Yoo i Johnem Magaro w Głównych Rolach

Światowa Premiera na Sundance

Poprzednie życie cały film online został napisany i wyreżyserowany przez Celine Song, zadebiutował na międzynarodowej scenie filmowej w 2023 roku. Jego światowa premiera miała miejsce na Festiwalu Filmowym w Sundance 21 stycznia 2023 roku, zdobywając uwagę publiczności i krytyków.

Historia Przyjaźni i Miłości na Przestrzeni 24 Lat

Film Poprzednie życie online to opowieść o dwóch przyjaciołach z dzieciństwa, którzy przez 24 lata towarzyszą sobie w życiu, zmierzając ku momentowi rozstania i pragnieniu innych dróg. Greta Lee, Teo Yoo i John Magaro wcielają się w główne role, ukazując skomplikowane relacje między bohaterami.

Autobiograficzna Inspiracja

Fabuła filmu Poprzednie życie jest w dużej mierze autobiograficzna i czerpie z prawdziwych wydarzeń z życia samej Celine Song.

Przejście z Festiwalu do Kin

Po udanym debiucie na Sundance, Poprzednie życie trafiło do kin w Stanach Zjednoczonych 2 czerwca 2023 roku, kontynuując swoją podróż po festiwalach i ekspresyjnych występach aktorskich.

Opis Fabuły filmu Poprzednie życie cda online

W filmie, Hae Sung, Nora i Arthur siedzą przy barze, podczas gdy niewidzialna para obserwuje ich i analizuje ich wzajemne relacje.

Akcja przenosi się dwadzieścia cztery lata wcześniej do Seulu, gdzie Na Young i Hae Sung są dwunastoletnimi przyjaciółmi z klasy. Ich codzienne spacery do domu wskazują na głębokie więzi, a pierwsza randka, zorganizowana przez rodziców, odsłania ich wzajemne uczucia. Jednakże, los skieruje ich na różne ścieżki, gdy rodzina Na Young emigruje do Toronto, gdzie dziewczyna zmienia swoje życie i nazwisko na Nora, a kontakt między nimi zostaje zerwany.


Znajdź Poprzednie życie cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Poprzednie życie po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Past Lives
IMDb Rating 8.1 20,972 głosów
TMDb Rating 7.847 157 głosów

Director

Celine Song
Director

Cast

×