Prześwietlenie • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Prześwietlenie po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Prześwietlenie

Prześwietlenie

Jun. 03, 2022BE125 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje na temat całego filmu Prześwietlenie online cda

Cały film Prześwietlenie to dramat z 2022 roku, którego scenariusz i reżyserię stworzył Cristian Mungiu. Akcja filmu rozgrywa się w wieloetnicznej wiosce w Transylwanii, Rumunia, podczas okresu świątecznego w 2019-2020 roku i skupia się na mężczyźnie powracającym z Niemiec oraz jego byłym kochanku, który pracuje w wiosce. Mungiu nazwał film po rumuńskim akronimie jądrowego rezonansu magnetycznego, ponieważ jego celem jest „badanie mózgu, skanowanie mózgu, aby odkryć rzeczy pod powierzchnią”. Prześwietlenie cały film miał swoją premierę w konkursie na Festiwalu Filmowym w Cannes w maju 2022 roku.

Obsada w filmie online

  • Marin Grigore jako Matthias
  • Judith State jako Csilla
  • Macrina Bârlădeanu jako Ana
  • Orsolya Moldován jako pani Dénes
  • Andrei Finți jako Papa Otto
  • Mark Blenyesi jako Rudi
  • Ovidiu Crişan jako Pan Baciu

Produkcja Prześwietlenie CDA

Mungiu napisał scenariusz wiosną 2021 roku, a zdjęcia do filmu Prześwietlenie cda kręcono od listopada 2021 do stycznia 2022 roku w Rimetei oraz innych wioskach Transylwanii.

Prześwietlenie cały film – data premiery

Prześwietlenie cały film miał swoją premierę w konkursie głównym na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2022 roku. Przed premierą prawa do dystrybucji w Ameryce Północnej nabyło IFC Films w maju 2022 roku.

Film Prześwietlenie cda lektor pl był również prezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto 2022 w kategorii Współczesne Kino Światowe, a także na 29. edycji Europejskiego Festiwalu Filmowego Palić oraz 15. edycji Festiwalu Filmów Europy Środkowej i Wschodniej w Luksemburgu.


Znajdź Prześwietlenie cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Prześwietlenie po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu R.M.N.
IMDb Rating 7.4 2,357 głosów
TMDb Rating 7.008 59 głosów
×