Psi Patrol: Wielki film • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Psi Patrol: Wielki film po rejestracji w FIND-VOD.

114 użytkowników online
Psi Patrol: Wielki film

Psi Patrol: Wielki film

Sep. 21, 2023Canada92 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Psi Patrol: Wielki film online cda – Wprowadzenie do Nadchodzącej Animowanej Komedii

Psi Patrol: Wielki film online cda to nadchodząca kanadyjska animowana komputerowo komedia, która stanowi ekscytującą kontynuację popularnego serialu telewizyjnego Psi Patrol, stworzonego przez utalentowanego Keitha Chapmana. Film ten jest produkowany przez renomowaną firmę Spin Master Entertainment, która jest odpowiedzialna za zabawki związane z serią, oraz zostanie wydany pod szyldem Paramount Pictures i Nickelodeon Movies. Psi Patrol: The Mighty Movie jest drugim filmem stworzonym przez Spin Master Entertainment, kontynuując historię po Psi Patrol: Film z 2021 roku.

Reżyseria i Scenariusz: Kreatywna Kombinacja

Za kierownictwem reżysera Cala Brunkera, który jest także współautorem scenariusza wraz z Bobem Barlenem, film Psi Patrol: The Mighty Movie obiecuje niezwykle zabawną i pełną akcji przygodę. Scenariusz opiera się na opowiadaniu Brunkera, Barlena i Shane’a Morrisa, wzbogacone o elementy znane z podmotywu serii Mighty Pups.

Wspaniała Obsada Głosowa

W obsadzie głosowej tego filmu znaleźli się utalentowani aktorzy i aktorki, którzy wniosą życie w postaci Psi Patrolu. Mckenna Grace, Taraji P. Henson, Marsai Martin, Christian Convery, Kim Kardashian, a także North West, Saint West, James Marsden, Kristen Bell oraz debiutujący Finn Lee-Epp w roli Rydera. Ta ekipa zapewni emocjonujący i zabawny głos dla naszych ulubionych postaci.

Niesamowita Fabuła

Psi Patrol: Wielki film cały film opowiada historię psiaków z Psi Patrolu, którzy stają się Potężnymi Szczeniętami, po tym jak magiczny meteor uderza w Adventure City. Z supermocami na swojej stronie, muszą oni stawić czoła superzłoczyńcom. Burmistrz Humdinger ucieka z więzienia i łączy siły z Victorią Vance, ekspertką od meteorytów, by ukraść cenne kryształy szczeniąt, zanim bohaterom uda się to powstrzymać. W międzyczasie Skye (w wykonaniu Grace), która często była niedoceniana przez resztę zespołu, postanawia udowodnić, że może zdziałać wielkie rzeczy.

Powstawanie Filmu

Prace nad Psi Patrol: The Mighty Movie rozpoczęły się w sierpniu 2021 roku, kiedy to reżyser Cal Brunker wyraził swoje zainteresowanie kontynuacją po udanym debiucie poprzedniego filmu. Projekt ten został oficjalnie zatwierdzony przez Spin Master w listopadzie 2021 roku, a pierwotna data premiery została zaplanowana na 13 października 2023 roku. Jednak ostatecznie premiera została przesunięta na wrzesień 2023 roku, a Brunker powrócił na stanowisko reżysera. Studio Mikros Image w Montrealu ponownie zadbało o animację, zaś muzykę skomponowała utalentowana Pinar Toprak, zastępując Heitora Pereirę, który pracował przy pierwszym filmie. Większość głównej obsady głosowej została ogłoszona w styczniu 2023 roku, po tym jak dołączyła do niej Taraji P. Henson w maju 2022 roku.

Data Premiery

Z ogromnym oczekiwaniem w sercach fanów, premiera Psi Patrol: Wielki film online została zaplanowana na 29 września 2023 roku w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Przesłanka Fabularna

Główna fabularna przesłanka filmu koncentruje się na Skye, która przez całe swoje życie czuła się niedoceniana przez pozostałych członków Psi Patrolu. To jej wielka szansa, kiedy magiczny meteor rozbija się w Adventure City, nadając nie tylko jej, ale także innym członkom Psi Patrolu supermoce, uczyniwszy z nich Potężne Szczenięta. Burmistrz Humdinger, chcąc ukraść moc szczeniąt, ucieka z więzienia i nawiązuje współpracę z ekspertką od meteorytów, Victorią Vance. Ich celem jest zdobycie cennych kryształów szczeniąt, a teraz to na Skye spoczywa odpowiedzialność udowodnienia swojej wartości dla zespołu.

Premiera w Oczekiwaniu oraz Gdzie Obejrzeć Psi Patrol: Wielki film

Psi Patrol: Wielki film CDA to produkcja, która obiecuje dostarczyć mnóstwo rozrywki, śmiechu i emocji dla widzów. Nie możemy doczekać się premiery tego filmu i zobaczenia, jak nasze ulubione szczeniaki stawią czoła nowym wyzwaniom w Adventure City. Data 29 września 2023 roku jest już zaznaczona w kalendarzach fanów na całym świecie!


Znajdź Psi Patrol: Wielki film cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Psi Patrol: Wielki film po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu PAW Patrol: The Mighty Movie

Director

Cal Brunker
Director

Cast

Christian Convery isChase (voice)
Chase (voice)
Mckenna Grace isSkye (voice)
Skye (voice)
Taraji P. Henson isVictoria Vance (voice)
Victoria Vance (voice)
Kristen Bell isJanet (voice)
Janet (voice)
Lil Rel Howery isSam Stinger (voice)
Sam Stinger (voice)
James Marsden isHank (voice)
Hank (voice)
Finn Lee-Epp isRyder (voice)
Ryder (voice)
Serena Williams isYoga Yvette (voice)
Yoga Yvette (voice)
Alan Kim isNano (voice)
Nano (voice)
Brice Gonzalez isTot (voice)
Tot (voice)
×