Randka, bez odbioru • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Randka, bez odbioru po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Randka, bez odbioru

Randka, bez odbioru

Apr. 20, 2023USAPG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje na temat całego filmu Randka, bez odbioru CDA

Randka, bez odbioru cały film to amerykańska produkcja filmowa, która łączy w sobie elementy komedii romantycznej, filmu przygodowego oraz akcji. Reżyserem obrazu jest Dexter Fletcher, a scenariusz powstał dzięki pracy zespołu składającego się z Rhetta Reese’a, Paula Wernicka, Chrisa McKenny oraz Erika Sommersa. Film powstał na podstawie opowiadania autorstwa Reese’a i Wernicka. W obsadzie znaleźli się znani aktorzy Chris Evans oraz Ana de Armas. Randka, bez odbioru cały film online został wyprodukowany przez Apple Studios oraz Skydance Media i ma premierę na platformie Apple TV+ 21 kwietnia 2023 roku.

Fabuła

Cole zakochuje się w enigmatycznej Sadie, ale potem dokonuje szokującego odkrycia, że ​​jest tajną agentką. Zanim zdecydują się na drugą randkę, Cole i Sadie zostają porwani na międzynarodową wyprawę, której celem jest uratowanie świata.

Produkcja filmu online

W sierpniu 2021 roku Chris Evans i Scarlett Johansson rozpoczęli negocjacje, aby zagrać w filmie Randka, bez odbioru online, który został przedstawiony przez scenarzystów Paula Wernicka i Rhetta Reese dla Skydance Media. Reżyserią filmu zaangażowany został Dexter Fletcher. W grudniu 2021 roku Johansson musiała jednak opuścić produkcję z powodu konfliktu w harmonogramie, co spowodowało, że jej miejsce zajęła Ana de Armas. W lutym 2022 roku do obsady Randka, bez odbioru cda dołączył Adrien Brody, a w marcu Mike Moh, Amy Sedaris, Tim Blake Nelson i Tate Donovan. Główne zdjęcia kręcono od lutego do maja 2022 roku w Atlancie i Waszyngtonie.

Randka, bez odbioru cały film – kiedy premiera?

Randka, bez odbioru cały film ma zostać wydany na Apple TV+ 21 kwietnia 2023 roku.

Oficjalny zwiastun Randka, bez odbioru cda Lektor PL

RANDKA, BEZ ODBIORU Zwiastun Trailer PLRANDKA, BEZ ODBIORU Zwiastun Trailer PL

Znajdź Randka, bez odbioru cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Randka, bez odbioru po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Ghosted
×