Renfield • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Renfield po rejestracji w FIND-VOD.

56 użytkowników online
Renfield

Renfield

Apr. 06, 2023USA93 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Informacje ogólne na temat całego filmu Renfield online

Cały film Renfield to komedia-horror z 2023 roku, wyprodukowana przez Universal Pictures i oparta na postaci z powieści Brama Stokera „Dracula”. Reżyserem filmu jest Chris McKay, a scenariusz napisał Ryan Ridley na podstawie oryginalnego pomysłu Roberta Kirkmana. W obsadzie znajdują się Nicholas Hoult jako tytułowy bohater, Nicolas Cage jako hrabia Dracula oraz Awkwafina, Ben Schwartz i Adrian Martinez w rolach drugoplanowych. Renfield cały film będzie miał swoją światową premierę na festiwalu Overlook 30 marca 2023 roku, a w Stanach Zjednoczonych zadebiutuje 14 kwietnia 2023 roku.

Obsada w filmie Renfield 2023

  • Nicolas Cage występuje w roli Draculi, legendarnego wampira z Transylwanii oraz jako porywczy i narcystyczny szef Renfielda.
  • Nicholas Hoult gra postać cierpliwego sługi Draculi – Renfielda.
  • Awkwafina wciela się w postać Rebecci, agresywnej policjantki ruchu drogowego pracującej dla Departamentu Policji w Nowym Orleanie, a także ukochanej Renfielda.
  • Ben Schwartz gra Tedwarda, egzekutora mafii.
  • Shohreh Aghdashloo wciela się w postać Bellafranceski, matriarchalnej szefowej mafii i matki Teddy’ego.
  • Adrian Martinez występuje w roli Chrisa, policjanta ruchu drogowego i współpracownika Quincy’ego.
  • Brandon Scott Jones gra postać Marka, lidera grupy wsparcia.
  • Jenna Kanell, Bess Rous i Milesa Doleaca pojawiają się odpowiednio jako Carol, Caitlyn i inna postać.
  • James Moses Black gra kapitana Browninga.
  • Caroline Williams pojawia się jako Vanessa.

Rozwój filmu online

W lipcu 2014 roku, Universal Pictures ogłosiło swoje plany dotyczące klasycznych horrorów, włączając w to postać hrabiego Draculi, jako część planu ujednoliconego wszechświata pod nadzorem Alexa Kurtzmana i Chrisa Morgana. Jednak po negatywnym odbiorze filmu Dracula Untold (2014) oraz krytyczno-komercyjnej porażce Mumii (2017), decyzja została podjęta o odstąpieniu od projektu wszechświata i skupieniu się na indywidualnych historiach postaci. W 2020 roku, sukces komercyjny i krytyczny filmu The Invisible Man wyreżyserowanego przez Leigha Whannella został uznany za wznowienie uniwersum potworów.

Renfield cały film to komedia i horror oparty na oryginalnym pomyśle Roberta Kirkmana, wykorzystująca scenariusz Ryana Ridleya i wyreżyserowana przez Chrisa McKaya. Film online przedstawia postać Renfielda z powieści Brama Stokera Dracula z 1897 roku, z Nicholasem Houltem w roli tytułowej oraz Nicolasiem Cage’em w roli hrabiego Draculi, a także z Awkwafiną, Benem Schwartzem i Adrianem Martinezem w rolach drugoplanowych. Film online miał swoją światową premierę na Overlook Film Festival 30 marca 2023 r., a premiera w Stanach Zjednoczonych została zaplanowana na 14 kwietnia 2023 r. przez Universal Pictures. W kwietniu 2021 roku, po tym jak Dexter Fletcher wyjechał pracować nad ponownym uruchomieniem The Saint dla Paramount Pictures, Chris McKay został zatrudniony jako reżyser filmu Renfield cda, ze względu na swoją udaną prezentację łączącą w opowieści mieszankę humoru i akcji.

Zdjęcia do Renfield CDA

Rozpoczęcie zdjęć do Renfield cda miało miejsce w Nowym Orleanie 3 lutego 2022 roku, a operatorem był Mitchell Amundsen. Jednak 8 lutego doszło do włamania do ponad dwudziestu pojazdów należących do ekipy produkcyjnej. Zdarzenie miało miejsce późną nocą na strzeżonym parkingu, gdzie obecny był tylko jeden ochroniarz. Członek ekipy, Elmo Peoples, powiedział, że wandale ukradli jego dokumenty ubezpieczeniowe, dwie karty bankowe i laptopa. Dodał również: „Mam tu być przez cały tydzień i nawet nie chcę wracać, bo czuję, że tak naprawdę nie dbają o nas tak bardzo, jak główni bohaterowie czy aktorzy”. Firma Love Bugs Film LLC zapewniła ekipie produkcyjnej, że zatrudni dodatkową ochronę. Zdjęcia zostały ukończone 14 kwietnia 2022 roku, dokładnie rok przed planowaną premierą filmu. Renfield cały film otrzymał mieszane recenzje od krytyków.

Kasa

Renfield cały film miał swoją premierę w USA i Kanadzie wraz z „Egzorcysta papieża”, „Mafia Mamma”, „Sweetwater” i „Suzume” i przyniósł 8-10 milionów dolarów brutto w 3300 kinach w pierwszy weekend. Pierwsze nocne pokazy przyniosły filmowi 900 000 dolarów zysku.


Znajdź Renfield cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Renfield po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Renfield

Director

Chris McKay
Director

Cast

Nicholas Hoult isR.M. Renfield
R.M. Renfield
Nicolas Cage isCount Dracula
Count Dracula
Awkwafina isRebecca Quincy
Rebecca Quincy
Ben Schwartz isTedward 'Teddy' Lobo
Tedward 'Teddy' Lobo
Adrian Martinez isChris Marcos
Chris Marcos
Bess Rous isCaitlyn
Caitlyn
James Moses Black isCaptain J. Browning
Captain J. Browning
×