Ruby Gillman, Teenage Kraken • CDA • Online


Obejrzyj zwiastun filmu by dowiedzieć się gdzie obejrzeć cały film Ruby Gillman, Teenage Kraken po rejestracji w FIND-VOD.

97 użytkowników online
Ruby Gillman, Teenage Kraken

Ruby Gillman, Teenage Kraken

Jun. 28, 2023USANot Rated
Twoja ocena: 0
10 2 głosów

Wczytaj więcej komentarzy... (37)Ogólne informacje o całym filmie Ruby Gillman CDA

Ruby Gillman, Teenage Kraken cały film to nadchodząca komedia akcji fantasy o dojrzewaniu, wyprodukowana przez DreamWorks Animation i dystrybuowana przez Universal Pictures. Ruby Gillman cały film został wyreżyserowany przez Kirka DeMicco, a współreżyserowany przez Faryn Pearl na podstawie scenariusza napisanego przez DeMicco, Pam Brady, Briana C. Browna i Elliotta DiGuiseppi. W filmie online występuje obsada głosowa, w tym Lana Condor, Toni Collette, Annie Murphy, Sam Richardson, Liza Koshy, Will Forte, Colman Domingo, Jaboukie Young-White, Blue Chapman, Eduardo Franco, Ramona Young, Echo Kellum, Nicole Byer i Jane Fonda.

Cała obsada głosowa

  • Lana Condor wciela się w rolę Ruby Gillman, nieśmiałej i szesnastoletniej nastoletniej kraken, która desperacko próbuje dopasować się do Oceanside High.
  • Toni Collette gra Flora Gillman, nadopiekuńczą matkę Ruby, która zabrania córce chodzenia na plażę z potencjalnymi przyjaciółmi.
  • Annie Murphy wciela się w postać Chelsea, snobistycznej syreny, która stała się człowiekiem i jest nową dziewczyną w Oceanside High.
  • Sam Richardson zagra wujka Ruby, a Colman Domingo ojca Ruby. Jaboukie Young-White wciela się w postać Connora, zauroczonego skatera Ruby, który wydaje się podziwiać ją tylko za jej fraktale.
  • Liza Koshy gra Margo, koleżankę z Oceanside High.
  • Blue Chapman zagra młodszego brata Ruby.
  • Jane Fonda wciela się w postać Wojowniczej Królowej Siedmiu Mórz, babci Ruby i matki Flory, która przekaże tron ​​na Ruby.

Ponadto Will Forte, Ramona Young, Echo Kellum, Eduardo Franco i Nicole Byer zostali obsadzeni w nieujawnionych rolach.

Streszczenie fabuły filmu online

W filmie szesnastoletnia Ruby Gillman (Condor) próbuje dopasować się do Oceanside High, ale kiedy łamie zasadę swojej matki (Collette) dotyczącą chodzenia na plażę z potencjalnymi przyjaciółmi, Ruby odkrywa, że jest bezpośrednim potomkiem wojowniczych królowych Krakenów i ma odziedziczyć tron po swojej władczej babci, Wojowniczej Królowej Siedmiu Mórz (Fonda).

Produkcja

Ruby Gillman, Teenage Kraken cały film został po raz pierwszy ogłoszony w czerwcu 2021 roku pod tytułem Meet the Gillmans, a produkcja rozpoczęła się w 2022 roku. Większość członków obsady głosowej została ogłoszona w marcu 2023 roku, wraz z DeMicco, który zastąpił Paul Tibbitta jako reżyser. Pearl również dołączyła do projektu jako współreżyser, a Kelly Cooney Cilella jako producent. Film Ruby Gillman, Teenage Kraken cda został zainspirowany filmami Johna Hughesa, Easy A (2010), Lady Bird (2017) i Booksmart (2019).

Ruby Gillman, Teenage Kraken cały film – kiedy premiera?

Ruby Gillman cały film online będzie miała swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy 15 czerwca 2023 roku, a premiera planowana jest na 30 czerwca w Stanach Zjednoczonych.


Znajdź Ruby Gillman, Teenage Kraken cały film Vider w wyszukiwarce filmów

Szukasz sposobu na szybkie i łatwe znalezienie filmów do obejrzenia? Nasza wyszukiwarka filmów to dokładnie to, czego potrzebujesz!

Nie trać czasu na przeszukiwanie setek stron internetowych, aby się dowiedzieć gdzie obejrzeć Ruby Gillman, Teenage Kraken po polsku. Nasza wyszukiwarka filmów umożliwia szybkie i łatwe przeszukiwanie najpopularniejszych platform VOD takich jak Vider, CDA i Zalukaj w jednym miejscu. Dodatkowo, nasza wyszukiwarka filmów oferuje również recenzje filmów oraz oceny użytkowników, co pozwala na dokładne wybieranie filmów w oparciu o opinie innych widzów.

Nie czekaj dłużej i dołącz do setek zadowolonych użytkowników, którzy korzystają z naszej wyszukiwarki filmów!

Sprawdź podobne filmy:

Oryginalny tytuł filmu Ruby Gillman, Teenage Kraken

Director

Kirk DeMicco
Director

Cast

Lana Condor isRuby Gillman (voice)
Ruby Gillman (voice)
Annie Murphy isChelsea (voice)
Chelsea (voice)
Liza Koshy is(voice)
(voice)
Will Forte is(voice)
(voice)
×